Новини

Все найголовніше, найсвіже та найцікавіше у нашому розділі новин.

Caparol на заході «Архiтектурна практика»

«Архiтектурна практика» — це iнновацiйна платформа для комунiкацiй, яка дає прямий зв’язок між новим продуктом та проектувальником, архітектором та дизайнером. Захід проводився 27-28 жовтня 2017 року в Києві у cучасному конгресно-виставковому центрі ”Парковий”, де була представлена інноваційна експозиція зі стендом Сaparol.

Компанія "Капарол Україна" стала партнером 4-го напівмарафону в Івано-Франківську

Компанія "Капарол Україна" виробляє екологічні фарби, тим самим підтримує здоровий спосіб життя і спорт, і тому стала партнером 4-го напівмарафону в Івано-Франківську - Frankivsk Half Marathon.

Трендові кольори 2017: червоний, бежевий і очеретяний

Експерти у сфері оформлення інтер’єрів невпинно спостерігають за долею відтінків, роблячи щороку прогнози про модні кольори. Вміле поєднання відтінків допоможе улюбленим кольорам засяяти по-новому сучасно й незвично. 

Трендові кольори 2017: коньячний, синій та жовтий

Щороку експерти, що працюють у сфері дизайну інтер’єрів, виділяють деякі комбінації відтінків, які будуть особливо популярними серед споживачів. Ознайомтеся з третьою палітрою трендових відтінків від Caparol.

Трендові кольори 2017: м’ятний, жовтий та абрикосовий

Моду на спокійні кольори в інтер’єрі пояснити легко: що динамічнішим та більш втомливим стає життя, то більше нас тягне туди, де наші очі, розум і тіло максимально розслабляються.

Трендові кольори 2017: теракотовий, хакі й королівський синій

Правильна комбінація кольорів - запорука відчуття комфорту та затишку для людей, які перебуватимуть у приміщенні. Однак, вибір відтінків часто перетворюється на тортури і для дизайнера, і для замовника.

Лазурі і лаки для дерева ТМ Capadur

Деревина вимагає спеціального захисту і команда Caparol, враховуючи потреби своїх клієнтів, розробила краще на сьогоднішній день рішення для догляду та захисту дерев'яних покриттів - продуктову лінійку Capadur.

Компанія Caparol провела семінар для дизайнерів

У фірмовому салон-магазині Сaparol Center (Київ, пр. Глушкова, 12-А) відбувся перший семінар нового формату, спеціально розроблений для дизайнерів і архітекторів.

«Ехо відродження» Capadecor Marmorino Romantico

Новий ефект полірованого каменю "Ехо відродження". Capadecor Marmorino Romantico - декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дає можливiсть створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.).

Новий регіональний партнер «Екотеф»

Новий регіональний партнер "Екотеф" у м. Запоріжжя відкрив двері салону декоративних матеріалів. Інтер`єр салону виконаний у стилі лофт з оригінальною стелею, яка запам`ятається кожному покупцеві.

Відкриття салону декорів «СТИЛЬНА ХАТА»

Нещодавно в місті Тернопіль розчинив свої двері сучасний салон декоративних матеріалів "Стильна хата". Тепер і в Тернополі мешканці міста можуть купувати ексклюзивні матеріали високої якості ТМ Caparol.

Директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Віталія Верещагіна

Раніше тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора та фінансового директора Віталій Верещагін продовжує роботу в компанії на посаді директора.

Генеральним директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначений Андрій Іванович Чікало

"Відкритість до інновацій, побудова довіри та ведення бізнесу згідно цінностей DAW SE стануть нашим приорітетом найближчим часом", - зазначив Андрій Чікало.

«КАПАРОЛ УКРАЇНА» стала учасником програми енергоефективності IQ Energy

Український уряд і Європейський Союз роблять усе можливе, аби створити комфортні умови для купівлі енергоефективних матеріалів громадянами України. Так, у рамках програми європейської IQEnergy фізичні особи, які використовують енергоощадні матеріали у своїх будинках, отримують 15-20% компенсації їхньої вартості.

«КАПАРОЛ УКРАЇНА» почала співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА)

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) - провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Вже сьогодні понад 900 компаній об'єднують свої зусилля з метою створення оптимальних умов для підприємницької діяльності в Україні.

Компанія Сaparol стала членом спільноти промислово-торговельної палати (AHK)

Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин. Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині.

Підлога, яка витримає будь-які навантаження

Полімерна підлога - це покриття, яке створено на основі полімерних матеріалів, і яків процесі полімеризації утворюють монолітну тверду основу. Це сучасне покриття, яке зарекомендувало себе найкращим чином при захисті від механічних і хімічних ушкоджень.

Нові кольорові тенденції від Caparol

Нові кольорові тенденції від Caparol для внутрішніх робіт: теракотовий, хакі та яскраво-синій, м'ятний, абрикосовий та жовтий, очеретяний та приглушений червоний. 

5 кроків для зниження витрат на опалення

Шоковані новими платіжками за опалення? Зараз як ніколи гостро стоїть питання: як знизити витрати на опалення? Про це ми і поговоримо в цій статті.

Caparol отримав премію за екологічні рішення

На найбільшій виставці BAU 2017, яка проходила в Мюнхені, натуральний теплоізоляційний матеріал на основі рослинних волокон Capatect Natur+ від Caparol був удостоєний премії BAKA Preis - 2017.

Caparol вивів на ринок нову декоративну масу

Компанія Caparol представила нову декоративну масу для отримання напівглянсовою поверхні з м'яким металевим ефектом Capadecor Stucco Eleganza.

Топ 10 фінансистів України

Незважаючи на економічну кризу, є українські компанії, які підвищують свій прибуток, а як наслідок, і податки до державного бюджету. 14 грудня по "Першому Діловому" нагороджували кращих фінансистів країни за версією Strategic Business Review.

На ринку України з'явилася кольорова двокомпонентна шпаклівка

На ринок України вийшла двокомпонентна різнобарвна шпаклівка ArteTwin від компанії Caparol, для високоякісної обробки внутрішніх стін приміщень.

Трендові кольори 2017 року

У сучасному світі, дім призначений для відпочинку після продуктивного робочого дня. Домашній інтер'єр повинен бути максимально функціональним і комфортним одночасно. Обстановка в будинку розповідає про переваги і характерах мешканців житла.

Фасадна та інтер'єрна фарба AMPHIBOLIN відзначає 60-річний ювілей!

Німецький бренд AMPHIBOLIN за свої 60 років існування отримав визнання не тільки в Україні, але і по всьому світу. НСК "Олімпійський", "Донбас-Арена", "Альянц-Арена" в Мюнхені, знаменитий "Гніздом Птиці" в Пекіні.

У Сaparol день відкритих дверей!

Нещодавно в стінах центрального офісу Сaparol було 15 дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей. Метою зустрічі було допомогти дітям визначитись з вибором професії завдяки зустрічам з людьми з різних галузей. 

10 років першому салону в першій столиці

Так вже склалося історично, що компанія Капарол раніше працювала тільки в двох каналах збуту: з дилерами та будівельними гіпермаркетами. Ми хотіли бути ближче до клієнта, дати йому більше, врешті-решт, пізнати свого клієнта і його потреби.

У великій родині декоративного світу – нове поповнення

Компанія "КАПАРОЛ УКРАЇНА" вивела на ринок нову дисперсійну декоративну масу Capadecor Stucco Satinato, яка призначена для створення декоративних оздоблень на внутрішніх поверхнях приміщень.

Вчіться будувати майбутнє!

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" підтримує молодих фахівців, адже саме вони в майбутньому будуть просувати інноваційні технології, розвивати професійну спеціалізацію.