Досконалі цеглинки на фасаді: Caparol представляє трафарет для імітації цегляної кладки

Пам'ятаєте, як у дитинстві було легко та швидко малювати за допомогою трафаретів? Ми хочемо, щоб імітація ефекту цегляної кладки на стінах створювалася так само легко! 

Представляємо професійний трафарет для оформлення поверхні з ефектом цегляної кладки!

  • Розмір: 105 см25 см
  • Товщина перегородки поміж цеглинами: 1 см
  • Матеріал трафарету: полістирол

Надійні та гарно оформлені фасади - це запорука ефективності й естетичності будинків. А цегляна кладка завжди була знаком якості для кожної будівлі. З розвитком нових будівельних технологій з'явилося багато альтернатив цеглі, проте вона завжди зберігатиме свою естетичну цінність. Сучасні декоративні техніки здатні створювати покриття, що задовольняють вимоги найвибагливіших. Однією із трендових технік для оформлення фасадів є імітація цегли. 

Імітація цегляної кладки на фасаді захоплює чіткими, лаконічними геометричними формами і розмірами елементів. З правильно підібраними матеріалами, вона виглядатиме досконало та зберігатиме свій вигляд довгі роки.

За допомогою нового трафарету та матеріалу Meldorfer Compound 081 від Caparol бажаний ефект створюється просто, зручно та ефективно.

Суміш Meldorfer Compound 081 є стійкою до ультрафіолетового випромінювання та здатною до дифузії водяної пари. Вона однаково добре підходить для роботи із зовнішніми та внутрішніми поверхнями. Нещодавно матеріал з'явився у зручній невеликій тарі - 5 кг, тож обирайте найзручнішу для себе упаковку та створюйте ексклюзивні поверхні фасадів із досконалими цеглинками!

Ознайомлюйтеся з технікою декорування стіни під цеглу, уважно переглянувши відео.