Цегляна кладка без цегли разом із Capatect Meldorfer Compound 081

Цегляна кладка завжди була ознакою якості, надійності та високої вартості фасаду. Історія використання цегли налічує тисячі років, тож не дивно, що люди на рівні підсвідомості тримають моду на це класичне оформлення будівель. Але як поєднати любов до традиційних фасадів із вимогами до теплоізоляції та останніми розробками у сфері виробництва будівельних матеріалів?

Щодо цього, поціновувачі автентичної цегляної кладки можуть бути спокійні, адже Caparol має для них ідеальне рішення. <link produkti sistemi-teploizoljaciji-fasadiv dodatkovi-materiali-dlja-teploizoljaciji fasadna-dekorativna-plitka capatect-meldorfer-compound-081>Capatect Meldorfer Compound 081 - штукатурна суміш у вигляді пасти використовується для створення внутрішніх та зовнішніх покриттів з імітацією цегли. Матеріал підходить для виготовлення пласких личкувальних цегл та оздоблення поверхонь у вигляді личкувальної кладки або кладки з натурального каменю.

Маса складається на 90% з мінеральних складових із в’яжучою на акрилатній основі. При оформленні поверхні вона пропонує найрізноманітніші колірні рішення, завдяки світлостійким мінеральним пігментам, які використовуються при тонуванні штукатурної суміші. Висока паропроникність покриття дозволяє застосовувати його на системі утеплення Caparol з мінеральним утеплювачем Capatect Classic чи Capatect Carbon.

Переваги Capatect Meldorfer Compound 081:

  • Зміна дизайну вигляду личкування безпосередньо на об’єкті.
  • Просте виправлення недоліків личкувальних цегл.
  • Готовність суміші до використання.
  • Майже повністю мінеральний склад.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Здатність до дифузії водяної пари.

В залежності від структури покриття, витрата матеріалу становить 3-4,5 кг на кв.м. За нормальної погоди, поверхня висихає протягом 24 годин і за 5-6 днів вже готова до повного об'єму механічного навантаження.

Capatect Meldorfer Compound 081 стане у нагоді для відновлення пошкодженої цегляної кладки. Із широкою палітрою кольорів продукту, буде легко забезпечити автентичність відновленої поверхні.