Лазурі та лаки для дерева ТМ Capadur - краще рішення для вашого будинку

Деревина - один з найстаріших і надійних матеріалів, який застосовується в будівництві будинків. В Європі досі збереглися дерев'яні будівлі, зведені кілька століть тому.

Популярність цього матеріалу легко пояснити: натуральне, тепле, природне - дерево люблять за атмосферу, яку воно створює в будинку. Завдяки універсальності деревини, вона ніколи не втрачає актуальності і може бути застосована в архітектурі різних стилів.

Безліч сучасних дизайнерських рішень не обходиться без використання дерева і сьогодні - бетон, камінь, цегла не змогли витіснити його зі списку найбільш затребуваних матеріалів для будівництва будинків. Однією з ключових особливостей дерева є його схильність до впливу погодних умов: вологості, УФ-випромінювання, температурних коливань. Уже понад 50 років наші фахівці вивчають деревину, щоб запропонувати своїм клієнтам тільки найкраще.

Деревина вимагає спеціального захисту і команда Caparol, враховуючи потреби своїх клієнтів, розробила краще на сьогоднішній день рішення для догляду та захисту дерев'яних покриттів - продуктову лінійку Capadur.

Для роботи зовні або всередині, модернізації або перефарбовування, захисту від вологи і синяви, стабільних конструкційабо тих, що усаджуються, дитячих іграшок або фасадних конструкцій - ми врахували всі особливості деревного матеріалу різних сортів, різного віку і поверхонь, розробляючи асортимент продукції Capadur. Наші матеріали захистять ваш будинок від появи грибка, додадуть необхідного відтінку і підкреслять фактуру деревини. Розроблені за високими європейськими стандартами, вони відповідають найвищим вимогам і пройшли тестування в провідному інституті, який займається дослідженнями деревини в Австрії. Це дозволяє говорити нам, що матеріали ТМ Capadur є абсолютно екологічними, забезпечують максимальний захист і надійність в будь-яких кліматичних умовах, надаючи дерев'яним елементам особливу красу.

Стійкі до будь-яких погодних умов, безпечні для дітей, продуктові рішення Capadur не знищують природну красу дерева, а навпаки, підкреслюють її, надаючи елегантності та ексклюзивності. Придбати фарби і блакиті для дерева торговельної марки Capadur ви можете в Caparol Center, яких налічується в Україні вже більше 20. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати саме той варіант, який буде відповідати вашим потребам.