26 відтінків чорного: нова унікальна колекція темних відтінків для дизайну інтер'єру

Чорний колір зачаровує і справляє на нас особливе враження. З одного боку, у чорному  немає світла – це надає серйозності та деякої суровості. З іншого боку, чорний колір може означати впевненість у собі та характеризує себе як ознаку чогось виразного, благородного та вишуканого. Експерти з  Caparol Colourdesign Studio розробили чорну колірну колекцію SCHWARZ, яка підхоплює тенденцію до темних відтінків. Чорний колірник з 26 витонченними чорними відтінками, від менш до більш барвистих ідеально підходить для дизайнерського оформлення інтер'єру ексклюзивних об'єктів з особливим просторовим ефектом. Колірні відтінки відмінно підходять для об'єктів - від ресторанної справи до готелів та дизайну вишуканих житлових приміщень.

У дизайні інтер'єру чорний колір створює ефект глибини у приміщенні. Він ставить певний акцент та привертає на себе увагу, ніби розчиняє контури кімнати. У поєднанні з витонченою фактурою створюється незвичайна атмосфера середовища, підкреслена виразністю.

Чорна колірна колекція тепер доповнює колірник білих відтінків WEISS. Невеликий, проте вишуканий вибір густих, темних відтінків - ідеальне доповнення до білої колірної колекції.