Як виникають тенденції?

Колірні тенденції є дзеркалом соціальних тенденцій, і тому вони ніколи не є несподіванкою, їх можна передбачити. Завдання FarbDesignStudio – відстежувати, спостерігати та фільтрувати такі тенденції та події. Звичайно, ми робимо це разом з іншими дослідниками, а також враховуємо так звані мегатренди: великі теми, які рухають наше суспільство – що хвилює людей, чого ми прагнемо?

Для нас це також включає подальший розвиток тенденцій кольорів для дизайну стін: які поєднання відтінки створюють які настрої, яку роль відіграють форми та матеріали, які нові прийоми ми використовуємо? І як все це можна втілити в життя?

Ми інтерпретуємо і хочемо надихати, але свідомо залишаємося практичними. Різноманітність у команді допомагає, тому що таким чином різноманітні навички можуть ідеально доповнювати один одного: загалом 20 співробітників працюють разом у студії кольорового дизайну – вони працюють у сфері архітектури, дизайну інтер’єру, кольорового дизайну та мультимедійного дизайну, також майстри живопису.

Натхнення з минулого

В UNIKAT #1 вже повідомляли, що тенденції часто зароджуються на вулиці. Зараз ми також спостерігаємо багато ретро-трендів. У моді, наприклад, це 70-ті, в дизайні інтер’єру предмети, кольори та матеріали з ар-деко або 70-80-тих (постмодернізм). Журавлі, які є символом UNIKAT #5 вже були у моді вже в 50-60-тих роках минулого століття. Зараз ми захоплені цим птахом, який символізує свободу і щастя.