Caparol - досвід в утепленні з 1957 року. Історія. Досвід. Цікаві факти

Замислившись над необхідністю створення продуктів для утеплення будинків, у DAW було створено потужний відділ досліджень і розробок із великою кількістю хіміків у власній лабораторії. Саме завдяки їх роботі у 1957 році, DAW стала першою в світі компанією, що забезпечила будівлю в Берліні системою утеплення. Відтоді минуло понад 60 років, впродовж яких компанія випробовувала, вдосконалювала та використовувала системи для термомодернізації будівель, отримуючи безцінний досвід. На цьому шляху, у 1981 році було створено систему ізоляції Capatect, яку всі знають і шанують до сьогодні. Цікавий факт, що 2013 році системи утеплення Capatect почали застосовуватися для внутрішнього утеплення будинків.

Стабільність попиту на теплоізоляцію доводиться історією компанії. Наприклад, під час нафтової кризи у 1973 році DAW відчутно зменшила об'єм продажів, але теплоізоляційний підрозділ продовжував розширюватися. Протягом наступних десятиліть цей підрозділ перетворився на один із основних напрямків діяльності.

На думку Анніки Мур’ян - бунтарки в родині Мур’янів, яка до роботи на підприємстві працювала актрисою - бажання прикрашати і захищати себе та свій дім є первинним прагненням кожної людини. Ця потреба пронизує розвиток нашої цивілізації від її зародження до сьогодні.

Не дивно, що теплоізоляція поступово стає невід'ємною частиною світової будівельної індустрії. Але що саме вона дає? Давайте дізнаємося.

В першу чергу, теплоізоляція забезпечує комфортний температурний режим. Через неутеплені стіни, приміщення втрачають до 40% тепла взимку, а влітку перегріваются під час спеки. Завдяки своїй еластичності, системи теплоізоляції Caparol компенсують перепади температур, забезпечуючи надійний захист будівлі від спеки, холоду, тріщиноутворень і ураження грибком та пліснявою.

Краса - не менш важлива перевага, яку надає теплоізоляція. Адже кожен з нас бажає жити, працювати і бачити навколо себе красиві та охайні будівлі. Системи гарантують збереження поверхні рівною та неушкодженою, а з інноваційною технологією нанокварцової решітки NQG фасад буде чистим та стійким до забруднень. Широка палітра колірних відтінків Caparol забезпечує безліч можливостей стійких кольорових рішень для будівель, від світлих до темних та насичених.

Досвід у понад 60 років дозволяє виробникові говорити про надійність своїх систем. Фасади, утеплені системами Capatect CLASSIC та Capatect STANDARD, мають підвищену стійкість до механічних навантажень та тріщиноутворень, а із системою Capatect CARBON вони отримують ще й ударостійкість до 60 Дж в одному армувальному шарі.

Вигода - особливо актуальна характеристика теплоізоляції. Якщо в європейських країнах мешканці вже давно підлаштувалися під високі комунальні витрати, то в Україні кожне підвищення вартості електрики чи газу болісно б'є по сімейному бюджету. Строк служби систем утеплення Caparol – від 25 років експлуатації без ремонту, а окупність утеплення за рахунок економії на опаленні – до 7 років. Досвід країн світу, а також і України показує, що теплоізоляція - це відмінна інвестиція у майбутнє кожного будинку.

Попит на якісні та красиво оформлені будівлі збільшується й усвідомленням важливості економії природних ресурсів та сталого розвитку. Досвід допомагає DAW використовувати ці тенденції для відмінної роботи власного підприємства. Цифрова ера та нові технології, з одного боку, змінюють формат роботи з клієнтами та партнерами, формують нові бізнес-процеси, але в деяких сферах їхній вплив безсилий. Будівельні матеріали, фарби і системи теплоізоляції, ніколи не наберуть цифрового значення і завжди залишатимуться актуальними для людства продуктами.