Відкриття салону декорів «СТИЛЬНА ХАТА»

 У Тернополі відкрився салон оздоблювальних матеріалів нового формату.

Нещодавно в місті Тернопіль розчинив свої двері сучасний салон декоративних матеріалів «Стильна хата». Тепер і в Тернополі мешканці міста можуть купувати ексклюзивні матеріали високої якості ТМ Caparol.

«Цей салон демонструє новий високий стандарт - стильний та функціональний, спрямований на задоволення потреб клієнтів за рахунок ціннісної пропозиції. У ньому представлені трендові покриття з Європи, створені комфортні умови для здійснення покупки, також надан сервіс з підбору індивідуального кольору покриття», - повідомив комерційний директор ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» Олег Літвінчук.

У день відкриття гості салону, серед яких були дизайнери, архітектори, виконроби та будівельники, отримали можливість першими побачити різноманіття вибору фінішних покриттів, відчути дружню атмосферу від спілкування з продавцями і керівництвом салону, поділитися позитивними емоціями і враженнями.

Для нас важливо, аби клієнти могли з упевненістю в результаті облаштовувати свої будинки й робити ремонт, використовуючи якісні будівельні матеріали, і насолоджуватися отриманим результатом.

Приходьте в салон «Стильна хата», обирайте найкраще і перетворюйте свою домівку на справжню стильну фортецю з декоративними матеріалами CapaDecor.

 «СТИЛЬНА ХАТА» м. Тернопіль, вул. С. Будного, 28, приміщення 337/3 Тел. +38 067 357 05 69