Capadecor Diamonds: розкішний блиск 2018 року

У пошуках досконалості і різноманітності лінійка CapaDecor поповнилася новим продуктом. Для тих, хто шукає нестандартні рішення в інтер'єрі - блискуча добавка Capadecor Diamonds.

Діамантовий блиск Capadecor Diamonds надає поверхні стін сяючий ефект. Чим темніше і насиченіше основний колір інтер'єру в поєднанні з декоративною добавкою, тим цікавішою і таємничої стає атмосфера. Завдяки грі світла змінюється і ефект, що створює враження, ніби простір весь час змінює колір залежно від освітлення і погоди за вікном: вранці простір заливається діамантовим світлом, а ввечері тепле світло відкриває нові нюанси і створює відчуття розкоші. На матових поверхнях Capadecor Diamonds виглядає також вишукано, зберігаючи стриманість стилю, але з новими акцентами.

Переваги Capadecor Diamonds: 

  • трендовий декоративний ефект;
  • можливість регулювання індивідуальної дозування (макс. До 3%);
  • блискучий ефект навіть для матових фарб і декоративних матеріалів;
  • компактна упаковка

Цей блискучий матеріал можна додавати в непрозорі і напівпрозорі покриття декоративної лінійки Capadecor: Stucco Eleganza, StuccoDecor Di Perla, Metallоcryl Interior, ArteLasur і ArteLasur Color, ArteDolce, ArteVelvet, DecoLasur Glänzend і Matt, VarioPutz, а також в інтер'єрні фарби глибоко насичених кольорів і відтінків - PremiumColor. Capadecor Diamonds надає ніжно сріблястий перелив навіть матеріалам для матової поверхні.

Створіть свій індивідуальний і неповторний інтер'єр з блискучим ефектом Capadecor Diamonds!

Capadecor - твій безмежний підхід ...