Продукція Caparol Center тепер доступна онлайн!

Для Вашої зручності ми відкриваємо можливість замовлення всіх матеріалів Caparol на веб-сайті caparol-center.ua. Легко знаходьте необхідні матеріали в онлайн-каталозі та отримуйте Ваше замовлення у будь-якому салоні Caparol Center без черг!

Фарби, лаки, грунтовки, шпаклівки, матеріали для деревини та металу, фасадні та декоративні штукатурки, системи для утеплення фасадів - все це можна обрати у віддаленому режимі на онлайн платформі центру. На сторінках порталу можна познайомитися з усіма колірними палітрами виробника. А пізнавальний 3D-тур допоможе вам відчути себе у стінах салону для професіоналів.

Також на сайті можна дізнатися останні новини локації професіоналів та знайти досвідченого майстра для виконання ремонтних чи будівельних робіт.

Консультанти Caparol залишаються доступними в онлайн режимі. Експерт відповість на питання, допоможе підібрати відповідний продукт, розрахувати кількість матеріалів та бюджет на їх придбання.

Всесвітня пауза - це не привід відмовлятися від усіх планів. Адже саме цей момент може бути вдалим для індивідуальної творчості та вдосконалення власних домівок. Купуйте швидко та безпечно на caparol-center.ua, не порушуючи карантин!