Різномаїття колірних рішень для оформлення фасадів від Caparol

Не всі кольори на фасадах витримують взаємодію із сонячним світлом, атмосферним впливом та температурними перепадами. Невідповідність матеріалів може вилитися у швидке вигорання відтінку або надмірний перегрів поверхонь темного кольору. Максимальної надійності з точки зору колірної та світлостійкості можна досягти при тонуванні матеріалів з технологією нанокварцевої решітки NQG.

500 таких відтінків зібрано у колірній колекції Caparol Fassade A1, створеної на основі колекції 3D-System plus. Представлені фасадні та архітектурні кольори відповідають класу BFS А1 та призначені для фасадних фарб Caparol класу Преміум з NQG-технологією:

 • AmphiSilan NQG
 • ThermoSan NQG
 • Sylitol-NQG

500 кольорів у зручному колірнику стали самостійним та ефективним інструментом для професіоналів. А щоб перетворити добірку на ще більш практичний інструмент для дизайнерів, Caparol майстерно зібрала відтінки у колірник колекції Caparol Fassade A1 CONCEPT.

Він надає готові колірні рішення для фасадів: 63 практичних варіанти колірного оформлення з добре підібраними, світлостійкими відтінками. Для зручності використання, колекцію розділили на три гармонійні групи, відповідно до певних стилів:

 • Класична елегантна - з ахроматичними, стриманими комбінаціями відтінків.
 • Природно проста - з теплими, місцями насиченими комбінаціями кольорів.
 • Сучасна практична - з сильними і чистими тонами.

Кожна з трьох груп колірника пропонує 21 колірну палітру на п’ять окремих колірних відтінків. Вони представляють окремі будівельні елементи фасаду:

 1. Основна поверхня фасаду.
 2. Виділені частини фасаду, як то криті балкони, прибудови або виступи.
 3. Фундамент.
 4. Профілі, карнизи та колони.
 5. Будівельні елементи, що потребують підкреслення, такі як двері або вікна.

Дуже часто прості рішення виявляються найкращими. Колірник для оформлення фасадів Fassade A1 CONCEPT є результатом величезної роботи команди професіоналів Caparol заради економії сил, часу та ресурсів своїх клієнтів. Він відкриває широкі можливості для дизайнерів і архітекторів, містить в собі багато ідей і полегшує вибір колірної гами. Цей ідеальний помічник дозволяє проектувальникам, професійним майстрам і власникам будинків спиратися на надійний 125-річний досвід виробника фарб під час вибору відтінку для фасаду.