Capadecor ArteVelvet – новий прояв чарівної стихії

Люди схиляються перед могутністю стихійних явищ, насолоджуються їх красою та все ж сподіваються на їх прихильність до себе. Ці емоції захоплення та хвилювання переплітаються між собою та надихають нас цінувати кожну мить, даровану природою. Як зберегти згадку про ці враження та додати їх елементи у власне оточення? Як зупинити момент та привнести спонтанність в інтер’єр?

За допомогою Capadecor ArteVelvet можна створити покриття з матовим ефектом та унікальними оптичними властивостями. Світлі пігментні часточки у складі маси змішуються з іншим кольоровим пігментом та утворюють яскраву, незвичайну фактуру. На погляд вона нагадує піщану бурю або вир морських хвиль.

Декоративна маса не має аналогів на ринку та гарантує швидкий результат при нанесенні. Обираючи один з 800 відтінків з колекції 3D для тонування, варто пам’ятати, що, завдяки світлим часточкам, фінальний колір виглядатиме на 20% світліше.

Переваги Capadecor ArteVelvet:

  • оптично привабливе покриття завдяки кольоровим часточкам;
  • гарантує швидкий результат при нанесенні;
  • водорозчинна, екологічна та без запаху;
  • зручна у нанесенні;
  • миється дезінфікуючими засобами.

Якщо на поверхні чекає високе навантаження, рекомендуємо для додаткового захисту покрити поверхню Capadecor DecoLasur Matt. Якщо ж до маси додати Capadecor Diamonds, покриття отримає глибину та ще більше вишуканого блиску.

З матеріалом просто та приємно працювати, відчуваючи під кельмою піддатливий шар маси. Отриманий результат перевершує всі очікування: легкий блиск матової поверхні виглядає оригінально та привабливо. Не нав’язливий, він гармонійно впишеться у більшість сучасних інтер’єрів.

Спробуйте приборкати стихію разом із Capadecor ArteVelvet!

Capadecor - твій безмежний підхід.