Екстремальні навантаження на Гонках Націй для учасників і матеріалу Capalac Aqua 2K PU-Lack

Кажуть, що протилежності притягуються, проте у випадку з Race Nation та Caparol саме спільні риси стали фундаментом для успішного партнерства. Високі навантаження, сталева витримка, максимальна протидія тиску та відновлення після важких випробувань – ось що об’єднує Гонку націй та матеріал Capalac Aqua 2K PU-Lack. Покриття рампи, створене за допомогою цієї двокомпонентної поліуретанової емалі, витримало натиск майже двох тисяч спортсменів та стало для них передвісником фінішу. П’ятиметрова стіна була останнім випробуванням для учасників, які перед цим бігали під сонцем, падали у брудну воду, повзали по багнюці та тягали мішки з піском. Загартовані на попередніх завданнях, спортсмени відчайдушно кидалися на стіну з жагою до перемоги, а вона протистояла ним усією міцністю Capalac Aqua 2K PU-Lack.

Поверхні Capalac Aqua 2K PU-Lack готові для найважчих випробувань: вони мають гарний вигляд, підвищену стійкість до подряпин, не мають запаху та швидко висихають. Доглядати за таким покриттям легко і просто – після миття воно відновлює свій початковий вигляд.

Ми щиро вітаємо переможців і всіх учасників, які пройшли непросту Гонку цього року. Нехай цей досвід завжди буде нагадувати про те, що у світі можливо все, варто лише докласти зусиль та знайти гідну підтримку.