At The Hotel
At The Hotel

Ми створюємо майбутнє готельної індустрії

Готель — це місце, де поєднуються глобальні тенденції, культури, способи життя й очікування великої кількості людей. Аби розуміти, у якому напрямі розвиваються потреби відвідувачів, дизайнери повинні бути в курсі всіх соціальних змін. Це стосується не тільки глобального рівня, але національних особливостей, а також специфіки регіону.

За таких умов найкращим рішенням є цілісна концепція дизайну, що завжди відкрита до змін і налаштована на вираження індивідуальності готелю. Світові тенденції вимагають поєднання функціональності, інновацій, естетики та дизайну. Прийняти їх означає зростати та змінюватися разом із ними. Сьогодні готель означає для гостя більше, ніж просто місце тимчасового проживання. Він стає місцем, де людина може продовжувати свій спосіб життя поза домом.

Ми в CAPAROL уже багато років вивчаємо соціальні зміни. Упродовж покоління ми розробляли продукти, досліджували тенденції і створювали дизайн для готельної індустрії. Завдяки цьому безцінному досвіду тепер ми визначаємо тенденції у сфері дизайну інтер’єрів. І ми знаємо, що сьогодні насправді має значення для постояльців — жити, а не просто залишатися на ніч.

Лоббі

Вестибюль — це серце готелю, перша точка контакту з гостями. У цій статті ви дізнаєтесь про 4 основні принципи, яких будуть дотримуватись готелі у оформленні лоббі у найближчому майбутньому.

Різноманітність в усьому

Мультикультурний, соціально орієнтований, космополітичний і різний: готель magdas у Відні. Директор готелю ділиться концепцією нестандартного готеля. Також Ви дізнаєтесь, які інтер'єрні матеріали ідеально підходять для здорового життя у готелі.

Міжкімнатний простір

Шикарний вестибюль, шикарні номери — а як щодо зон між ними? Коридори, сходові клітки, перехідні зони або підземні паркування часто виявляються порожніми, монотонними, позбавленими емоцій. У цій статті ви дізнаєтесь, як та якими матеріалами краще облаштувати міжкімнатний простір, щоб він виглядав новим та зручним якнайдовше.

Індивідуальний підхід

Для готелю, так само як і для інших місць, важливе перше враження. Це вирішальною мірою допомагає охарактеризувати інтер’єр. Чому поверхні — це все, що на поверхні: розмова із Забіне Хоффнер з Caparol FarbDesignStudio

Номери

Стандартний готельний номер — це річ із минулого: майбутнє сповнене варіантів.