Caparol Ukraine серед найкращих роботодавців за рейтингом Head Hunter

Щороку портал Head Hunter проводить опитування для створення рейтингу роботодавців в Україні. Пандемія 2020 року змусила компанії швидко пристосовуватися до змін та проявити себе в нових, незвичних умовах. Незважаючи на всі труднощі, багато роботодавців гідно прийняли виклик, і серед них Caparol Ukraine.

За результатами дослідження 2019–2020 років, дочірнє підприємство «Капарол Україна», що належить концерну DAW SE, який цього року відзначає свій 125-річний ювілей, є одним із найкращих роботодавців у сфері легкої промисловості та виробництва. Усього в рейтингу взяли участь понад 450 компаній із 19 галузей.

Група компаній DAW SE, що представлена в Україні дочірнім підприємством «Капарол Україна» і виробничим підприємством «Капарол Дніпро», є системним лідером інноваційних технологій в сфері покриттів для фасадів та інтер'єрів з 1895 року. Портфель німецького концерну в Україні включає також інші відомі бренди, серед яких - Alpina, Krautol і Disbon.

Задля благополуччя споживачів концерн впроваджує провідні інновації в галузі екологічного виробництва, пропонує безпечні будівельні матеріали високої якості, дотримується принципів сталого розвитку, піклується про тривалое і взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Досвід і експертиза компанії служать тому, щоб якомога більше людей жили і працювали в безпечних, енергоефективних будівлях, інтер'єри та екстер'єри яких не тільки естетичні та практичні, але і створені з якісних, довговічних матеріалів.

Для Caparol Ukraine, як і для всього бізнесу країни, 2020 рік став перевіркою на стійкість до криз та вимагав уміння швидко пристосовуватися до нових умов.

Із впровадженням карантинного режиму, більшість співробітників Caparol Ukraine перевели на віддалений режим роботи, відрядження скасували, обмежили локальні поїздки, позапланово забезпечили всіх працівників медичним страхуванням. Салони-магазини Сaparol Center відкрили онлайн-продажі зі швидкою доставкою на сайті caparol-center.ua.

На заводі «Капарол Дніпро» було підвищено рівень безпеки виробництва, що також далося взнаки. Ефективна та плідна співпраця команди у віддаленому режимі забезпечила не лише зв’язок із клієнтами у важкий час, але і збереження цілісності колективу в усіх областях країни.

Для підтримання командного духу співробітників, український офіс проводить регулярні корпоративні зустрічі, як то «Онлайн-кава» та CapaTalks. На них колеги обговорюють різноманітні теми, від професійних до особистих, а також розвивають навички нестандартного мислення.

Як сімейна компанія, DAW SE сповідує сімейні цінності та завжди ставить безпеку і добробут людини на перше місце. Діяльність Caparol Ukraine завжди була скерована на слідування Цілям сталого розвитку. Випробування пандемією підкреслює відповідальність компанії як роботодавця та призводить до ще більш посиленої опіки над колективом, клієнтами та партнерами.