Нефінансовий звіт зі сталого розвитку 2022

Впродовж чотирьох років Caparol Ukraina одна з тих компаній, що долучились до найбільшої в світі ініціативи соціальної відповідальності. І ми продовжуємо слідувати цій великій місії попри будь-які обставини.

2022 рік був складним як для українського бізнесу так і для країни вцілому. Війна внесла корективи у плани, але незважаючи на це ми продовжували слідувати 17 цілям сталого розвитку продовжували вдосконалювати нашу стратегію.

Піклування про добробут суспільства та захист навколишнього середовища завжди були частиною ДНК концерну DAW SE, частиною якого є компанія «Капарол Україна». Ми цілком віддані 10 принципам ГД ООН і вважаємо сталий розвиток неодмінною частиною нашої корпоративної та бізнес-філософії.

В 2022 році наш фокус змістився на права людина та трудові відносини, адже в період війни ми як ніколи відчували відповідальність за найцінніший ресурс нашої країни – людей. Разом з тим ми продовжили роботу над проєктами, що сприяють збереженню ресурсів та клімату, а також допоможуть відновити житло, що постраждало від воєнних дій. Цього року ми продовжили роботу в напрямку боротьби з корупцією. Крім цього, у 2022 році компанія та її співробітники зробили великий вклад у волонтерський рух.

Ми продовжуємо нашу роботу, адже не можемо уявити більш важливої місії для бізнесу в будь-якій країні!