ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» стало учасником програми енергоефективності IQ Energy

Енергоефективність стає не просто трендом сезону, а необхідністю. Сьогодні, коли тарифи на комунальні платежі неухильно зростають, дедалі більше людей замислюються про те, як зекономити. У Європі і вусьому світі суспільство переходить на використання енергоощадних технологій, що дають можливість знизити витрату електроенергії. Впровадження таких компонентів зазвичай потребує чималих вкладень. Проте вони цілковито виправдані, адже окупають себе у перші роки і дають змогу істотно знизити витрати.

Український уряд і Європейський Союз роблять усе можливе, аби створити комфортні умови для купівлі енергоефективних матеріалів громадянами України. Так, у рамках програми європейської IQ Energy фізичні особи, які використовують енергоощадні матеріали у своїх будинках, отримують 15–20% компенсації їхньої вартості. До переваг програми також можна віднести прозору схему кредитування, доступну для більшості бажаючих, стабільність і вигідні умови виплат, що відбуваються щомісяця на валютний рахунок клієнтів у банку-партнері.

ДП «КАПАРОЛ Україна» стало учасником програми, надавши для каталогу високоефективних ощадних товарів чотири типи теплоізоляційних матеріалів для стін, що відповідають високим європейським стандартам. Для нас важливо, щоб клієнти ДП «КАПАРОЛ Україна» могли скористатися найкращими пропозиціями для будівництва й оздоблення об’єктів будь-якої складності, а їхні проекти були найбільш теплими й комфортними. Ми готові проконсультувати й допомогти обрати оптимальний варіант оздоблювальних матеріалів, щоб створити затишок у ваших приміщеннях, і зробити це на вигідних умовах.