Caparol на щорічному міжнародному архітектурному фестивалі Prostoneba

Компанія Caparol Ukraine активно співпрацює з архітекторами, художниками та дизайнерами, допомагаючи реалізовувати різноманітні професійні рішення та втілювати найсміливіші ідеї.

13-15 липня Caparol Ukraine cтала кольоровим партнером щорічного всеукраїнського архітектурного фестивалю Prostoneba, що об’єднав архітекторів, дизайнерів, урбаністів, ландшафтних архітекторів, компаній-виробників та мешканців міста, зацікавлених в темі події.  Відвідувачі заходу слухали виступи відомих українських та іноземних лекторів, знайомилися з виставкою архітектурних та інтер’єрних проектів, предметного дизайну та ландшафтних інсталяцій, приймали участь у воркшопах та інтерактивах.

Під час фестивалю гості відвідували майстер-класи та  отримували корисну інформацію на локації Caparol, де знаходилась лаунж-зона із різнокольоровими кріслами-мішками, м’якими слонами та великим слоном Caparol («зіркою» фотографій).

Щодня провідний технолог Caparol Ukraine проводив презентації нового підходу до декоративних технік: ефект художньої пасти (Arte Twin), ефект матового шовку (Stucco Satinato, Deco-Lasur Glanzend, Switch Lagoon), ефект бетону (Arma Reno 700, Histolith Antik-Lasur). Діти та дорослі із захопленням розмальовували паперових 3-D такс за допомогою фарби Premium Color з добавкою Capadecor Diamonds, що надає фарбі дiамантовий блиск.

Яскравою подією фестивалю став арт-баттл, в якому прийняли участь архітектори та дизайнери. За допомогою фарб Caparol митці створювали картини та презентували їх на сцені заходу. Всі роботи виявилися на стільки оригінальними, що неможливо було виділити та нагородити якусь із них окремо. Тому всі учасники цього баттлу отримали призи від Caparol.

Гарна атмосфера та цікаві події на Prostoneba порадували всіх відвідувачів заходу!