Віталій Верещагін розповів про важливість бути еко-свідомими учням Еко-школи від “Фармак”

“Людина не є головною на цій планеті”, - зауважив Віталій Верещагін у віртуальному інтерв'ю із Еко-школою. Генеральний директор “Капарол Україна” мотивував молоде покоління зважати на природні процеси, здоров'я та випрацьовувати в собі свідомі звички.

Під час спілкування Віталій розповів про те, що продукцію Caparol можна зустріти не лише на фасадах та всередині будівель, але й під час спортивних, культурних та мистецьких подій. Адже компанія обирає завжди підкреслювати власну комунікацію вчинками.

Статус “екологічності” концерну DAW, а разом з ним і Caparol Ukraine, є перевагою компанії. Серед цінностей для споживачів - ефективність рішень, орієнтація на здоров'я, безперечно стильний дизайн та сталий розвиток. І дуже шкода, що ремонт у школах та публічних закладах, де перебуває багато дітей, зазвичай орієнтується на більш дешеві, а не на більш безпечні та екологічні декоративні рішення.

На думку Віталія, свідома поведінка та свідомі звички є ключовими для гармонійного співіснування людини та природи. А для успіху у перспективі він порадив школярам займатися саморозвитком, сміливо дивлячись у майбутнє.