Capatect STANDARD – нова вигідна пропозиція для енергоефективної домівки

Вже понад 60 років Caparol робить домівки теплими та затишними. Нещодавно компанія представила нову систему теплоізоляції Capatect Standard – універсальне та доступне рішення для термомодернізації житлового будинку. Комплекс має всі переваги професійних систем утеплення відомого виробника. Серед них: перевірені німецькі технології, 25-річний строк служби без ремонту, традиційна мінеральна система та фінансова вигода.

Capatect Standard є оптимальним рішенням для утеплення висотних та малоповерхових будинків. Система має коефіцієнт теплопровідності 0,040 W/mK, коефіцієнт світлості HBW ≥30 (0 = iдеально чорний, 100 = iдеально бiлий), ударостійкість ≥ 3 Дж та строк служби від 25 років. При цьому вона доступна за ціною та забезпечує надійну теплоізоляцію будинку за допомогою мінеральних компонентів.

Традиційна мінеральна система складається з шести шарів та представлена у двох варіантах: негорючого класу (НГ) та важкозаймистого (Г1), в залежностi вiд використовуваного утеплювача. 

Компанії групи DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke), до яких відноситься Caparol, мають понад 60 років досвіду у виготовленні енергозберігаючих систем теплоізоляції фасадів. Завдяки цьому, виробник має в Європі безумовний авторитет лідера та законодавця у сфері енергоефективного будівництва.

Системи Caparol гарантують строк служби без ремонту від 25 до 60 років, а отже жодних додаткових витрат протягом десятиріч. Якісна теплоізоляція фасадів взимку утримує тепло, а влітку - прохолоду, створюючи оптимальний мікроклімат в приміщенні. Завдяки технології самоочищення, фасади стійкі до забруднення, а нанокварцова решітка забезпечує світлостійкість і запобігає вигорянню. Тести з навантаження засвідчили, що системи утеплення Caparol витримують в одному тонкому армованому шарі приблизно 60 джоулів ударного навантаження, а захисний шар забезпечує тривале зберігання всього утеплення.

Створення енергоефективного житла – це майбутнє України та вигідна інвестиція у комфорт її мешканців. Інноваційні технології Caparol перевірені часом, а їх надійність підтверджена європейськими сертифікатами якості. Новий Capatect Standard легко і професійно забезпечить теплі домівки, знижені витрати на опалення та привабливі фасади.