125 років участі та піклування DAW

Людське життя - це одвічний калейдоскоп подій та емоцій! Концерн DAW SE, до якого належить “Капарол Україна”, спостерігає за цим калейдоскопом вже 125 років, проникаючи у квартири, будинки, офіси, місця для відпочинку, розваги чи спілкування, приватного та суспільного призначення.

Понад століття, команда DAW щодня працює над тим, щоб людство оточували якісні, безпечні та енергоефективні будівлі. Ця робота дає свої плоди, адже мільйони клієнтів в усьому світі обирають наші рішення, а разом з ними - безперечні переваги DAW: ефективність, здоров'я, сталий розвиток та дизайн.

Корпоративні цінності компанії, що вторять міжнародним та загальнолюдським, знаходять підтримку в серцях партнерів та клієнтів. Всі частіше вони обирають оздоблювальні матеріали з мінімальним вмістом ЛОС, що дозволяють дихати на повну, мають довгий строк служби, є зручними в роботі та гарантують ефективний і естетичний результат. Все більше громадян впевнюється у доцільності теплоізоляції, підвищуючи енергоефективність та економічність свого житла. Все вища чисельність покупців, для яких мають значення сталі принципи ведення бізнесу виробника.

Матеріали DAW - невидимі супутники, які щодня супроводжують людей у будівлях. Вони створюють екологічну, затишну атмосферу, бережуть здоров'я та підвищують комфорт. А найкращим визнанням для виробника є вдячність його клієнтів та багаторічна лояльність партнерів.