Екстремальні випробування систем утеплення Caparol на Race Nation 2019

Системи теплоізоляції фасадів Caparol пройшли екстремальні випробування на міцність на одному з головних спортивних подій країни Race Nation 2019.

Спортсмени забігу Гонки Націй проходили різні дистанції, долаючи екстремальні перешкоди. Однією з перешкод стали поверхні, для виготовлення яких використовували високоякісну систему утеплення Caparol зі стійкістю ударних навантажень до 60 джоулів в одному армованому шарі.

Після безлічі важких ударів і інших механічних впливів поверхні залишилися неушкодженими і охайними, зберігши свій первинний вигляд.

Учасники екстремального забігу змогли перевірити не тільки свої сили, а й систему утеплення Caparol на протидію складних умов і стійкість до механічних навантажень.

Cистеми утеплення Caparol відрізняється своєю високою стійкістю до тріщиноутворень, удароміцністю і стійкістю до забруднень. Завдяки своїй високій еластичності утеплена поверхня регулює перепади температури і захищає будівлю при зміні погодних умов. Утеплення фасаду з Caparol не тільки надійно, але і естетично, завдяки різноманітності кольорової палітри і різним декоративним фактурами. Системи утеплення Caparol - це вигідне капіталовкладення, яке окупиться за рахунок економії на опаленні приблизно за 7 років, гарантуючи термін служби понад 25 років.

Більше інформації про системи утеплення Caparol дізнавайтеся тут і залишайте заявки на прорахунки.