125 років DAW SE: передбачуване і непередбачуване майбутнє Маркуса Хенгстшлегера

Доктор Маркус Хенгстшлегер (Markus Hengstschläger) є професором медичної генетики в Університеті Відня і працює у сферах генетичної діагностики, теоретичного вивчення основ та інноваційного консультування. Його заслуги було визнано на міжнародному рівні, а наукові досягнення багаторазово нагороджено. Доктор Хенгстшлегер розповів DAW про важливі складові успішного майбутнього сучасного підприємства.

Як поважний доповідач та автор бестселера, Хенгстшлегер впродовж тривалого часу займається питаннями проектування майбутнього людства і ефективною підготовкою до нього. Він розрізняє передбачуване і непередбачуване майбутнє. До передбачуваного можна підготуватися та займатися відповідними проектами з відповідними спеціалістами. Непередбачувана частина, навпаки, не дозволяє планувати.

На думку Хенгстшлегера, для останньої необхідно пробувати незаплановані, нові речі. Для ефективної підготовки краще пробувати щось таке, що до цього ніхто не робив, ніж чекати: «Той, хто навіть не починає, нічого не знайде, а той, хто починає, можливо, знайде те, чого навіть не шукав».

Сприяння великому різноманіттю, індивідуальності та самостійній мобільності в теперішньому є для Хенгстшлегера безумовним гарантом відповідей на ті питання, які ми поки що не можемо передбачити сьогодні. Він переконаний, що старі шляхи треба залишити, щоб піти новими. Для успішного існування в майбутньому, підприємства повинні відмовитися від звичайного образу мислення та вподобаних звичок, займати ширшу позицію та розвивати клімат, в якому процвітатимуть таланти. Це означає прийняти культуру, яка допускає помилки. Адже сприяти розвитку талантів означає зміцнювати сильні сторони шляхом практики, практики і ще раз практики. Бажання виправляти слабкі сторони, витрата на це дорогоцінного часу в будь-якому випадку вирощує посередність. Замість того, щоб виробляти середні показники, слід інвестувати у власні таланти, щоб фактично вичерпати високу генетичну продуктивність в певній сфері та досягти оптимального індивідуального показника.