Нові тенденції в дизайні інтер'єру: що є трендом 2019 року?

«Я зроблю це зараз» – фраза, що мотивує у цьому році. Рух, сміливість, свобода та творчість – ось що надихало експертів Caparol Design Studio цього року. Вони підготували для вас ідеї дизайну та творчості.

Символом року став велосипед. А сорбетовий червоний (3D Grenadin 130) – це трендовий колір Caparol 2019 року. Цей відтінок є сильним та привабливим, що ідеально підкреслює різні інтер’єрні нюанси. У поєднанні з прохолодними літніми блакитними тонами дизайн набуває пуризької нотки зі свіжим, дуже особливим шармом.

Тенденція до змін, динаміки, руху, інновацій є пріоритетною для Caparol уже понад 125 років. Приклад для порівняння, що якнайкраще відображає політику компанії відносно того, що ми прямуємо в ногу з часом: велосипед із моменту свого народження 1817 року знову і знову зазнає трансформацій. Розмаїття вибору перетворює велосипед на спосіб життя для багатьох, адже користування ним невимушене, здорове, популярне та індивідуальне. Так само, як і можливості дизайну з трендовими кольорами Caparol.

Нові колірні тенденції Caparol переконують із першого погляду, наскільки гармонійним і природним є звучання мелодії тонів. Відповідно до нашого гасла: "Я зроблю це зараз!" результат не змусить себе чекати. Створюйте дизайн із неочікуваними акцентами та поєднаннями, по- домашньому гармонійними та затишними. Просто почніть!