Німецька компанія DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина) інвестувала у виробництво сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції

26 березня у Дніпропетровській області розпочала роботу нова лінія з виробництва сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції на заводі німецького концерну DAW SЕ (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина), що представлений в Україні дочірнім підприємством «Капарол Україна» та ТОВ «Капарол Дніпро». Робота над проектом тривала 18 місяців, обсяг інвестицій в проект склав майже 20 млн. грн., кількість робочих місць на підприємстві зросла на 15%, підписані контракти з постачальниками локальної сировини, логістичними компаніями, тим самим зроблено послідовний крок в розбудову бізнесу  в Україні.

Компанія втілює амбітні плани щодо розвитку виробництва якісних будівельних матеріалів для систем зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель, і відкриття лінії сухих будівельних сумішей стало ще одним кроком у створенні комплексного виробничого підприємства, для задоволення потреб українського ринку. Потужність нової виробничої лінії складає понад 50 тонн за одну зміну.

На урочистому відкритті були присутні керівники німецької материнської компанії DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина), генеральний консул Німеччини, представники влади та громадських організацій, партнери та дистриб’ютори виробника,  керівництво компанії в Україні. Було проведено екскурсію підприємством та презентацію його потужностей, які створені за німецькими виробничими стандартами. Виробництво оснащене сучасним технологічним обладнанням. На ньому будуть вироблятися сухі будівельні суміші для систем теплоізоляції ТМ Caparol та Krautol за рецептурами концерну DAW SE, Німеччина. 

«В останні декілька років в Україні активізувалися процеси з підвищення енергоефективності, що збільшує попит на продукцію для термомодернізації будівель. Досвід і репутація Caparol та Krautol є головними показниками якості матеріалів та довіри до цих брендів», - зазначив генеральний директор «Капарол Україна» Андрій Чікало.

Відкриття нового виробництва свідчить про довіру інвесторів до бізнесу та майбутнього нашої країни. Нові виробничі можливості підвищать гнучкість компанії та забезпечать стабільне виробництво матеріалів високої якості, швидку розробку нових продуктів іоперативного реагування на потреби ринку України.

Команда «Капарол Україна» впевнена, що створені робочі місця та нове виробництво зроблять внесок у розвиток економіки регіону, а також сприятимуть розвитку якісного будівництва в Україні. 

 

 

* Бренди Caparol, Alpina, Krautol  та Disbon належать німецькій компанії DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина) і в нашій країні представлені його дочірнім підприємством «Капарол Україна» та ТОВ «Капарол Дніпро».

Штаб-квартира концерну знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина).  Починаючи з моменту свого заснування в 1895 році, група компаній DAW SE безперервно сприяє розвитку галузі, в той же час, як сімейне підприємство, вона стратегічно орієнтована на розуміння потреб клієнта.
Вбачаючи свою місію у піклуванні про красу та екологію простору навколо  людини, компанія DAW SE створює високоякісні та унікальні рішення для облаштування фасадів та оформлення інтер’єрів.