Презентуємо покращену рецептуру популярного декоративного матеріалу CapaDecor Marmorino Romantico II

Ми не зупиняємося вдосконалювати та покращувати рецептури наших продуктів, адже чітко розуміємо потреби нашого споживача та вважаємо за важливе привносити інновації у всі рішення від Caparol!

Таким чином, популярний та модний матеріал CapaDecor Marmorino Romantico II отримав нові поліпшені властивості.

Ефект натурального каменю на стіні — це відмінний вибір для людей, що хочуть бути у тренді, цінують природність та практичність матеріалів у помешканні. Стіни з такою поверхнею стануть прекрасним оздобленням будь-якого приміщення — від офісу до приватного будинку.

Щоб створення покриттів у природному стилі проходило ще легше, кількість декоративних варіацій була ще більш широкою, а працювати з матеріалом було ще зручніше та комфортніше - ми оновили рецептуру декоративної мінеральної маси для створення ефекту натурального каменю в інтер’єрі CapaDecor Marmorino Romantico II.

  • покращено ущільнення та глянсування;
  • тривале ущільнення венеціанською кельмою не утворює чорних слідів;
  • збільшився відкритий робочий час;
  • з’явилися нові відтінки колірників 3D+ та Caparol Color.

Завдяки покращеній рецептурі декоративної мінеральної маси Marmorino Romantico II створення інтер’єрів у природному стилі стало ще простішим. Однак, головні властивості Marmorino Romantico залишилися незмінними: ця екологічна та легка в застосуванні декоративна штукатурка має високу здатність до паропроникностi, є стійкою до стирання і бездоганно прикрасить внутрішні поверхні приватних або громадських приміщень.

CapaDecor – твій безмежний підхід!