Енергоефективність з Caparol на IХ Всеукраїнському форумі ОСББ

«Капарол Україна» прийняла участь у IХ Всеукраїнському форумі ОСББ — одній з головних події року у сфері житлово-комунального господарства України. З 4 по 5 жовтня Форум зібрав у Львові 230 керівників новостворених та вже успішних ОСББ, представників Асоціацій ОСББ зі всіх областей України. Експертними пропозиціями та ідеями про процес розвитку житлово-комунального господарства в Україні ділилися представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних інституцій громадського сектору.

Програма дводенного форуму була зосереджена на важливих питаннях впровадження реформи житлово-комунального господарства та змін в системі законодавства. Також багато дискусій цьогоріч були спрямовані на розуміння діяльності та функціональні можливості новоствореного Фонду енергоефективності. Учасники протягом двох днів обговорювали сучасні бізнес-тенденції у сфері енергоефективності, питання плідної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, захист інтересів ОСББ та асоціацій у розробці та підготовці законодавчих проектів.

Тема енергозбереження та заощадження витрат на опалення стала однією із найобговорюваніших  на форумі.

Під час заходу маркетинг директор «Капарол Україна» Олексій Ничипорук презентував рішення по утепленню фасадів системи Caparol, як один з головних енергоефективних заходів, довівши те, що теплоізоляція фасадів не зайва витрата, а вигідна інвестиція. Адже досвід служби систем утепення Caparol в Німеччині становить більше 25 років без ремонту.

Олексій розповів про основні переваги, які надає утеплення будинку з Caparol:

  • суттєво скорочує витрати на опалення - утеплення з Caparol є економічно обгрунтованою інвестицією, адже орієнтована окупність становить 7 років;
  • є високофункціональним рішенням, що надійно захищає будинок від спеки та холоду;
  • залишає гарний фасад надовго;
  • захищає будівлі від механічних пошкоджень.

Щоб закріпити наведені факти, було проведено тест на ударостійкість зразків продукції, яка використовується при утепленні. Їх піддали механічному навантаженню, використовуючи спеціальне приладдя з кулею вагою 1 кг.  І поверхня матеріалу витримала це навантаження! Ця активність дала можливість продемонструвати високу ударостійкість систем утеплення та зацікавила всіх учасників Форуму, привертаючи все більше уваги до рішень Caparol.

Приємним подарунком для слухачів стала вікторина та розіграш м’яких слоників від «Капарол Україна». Питання про системи утеплення та активність учасників закріпили здобуті знання про вдосконалення теплоізоляції домівок.