Вихідні дані

Офіційний представник DAW SE на території України:    

 ДП "Капарол Україна"
04112, Україна, м. Київ,
вул. О.Теліги, 6, корпус 8.
Бізнес-центр "Форум Вест Сайд"

Телефон: +38 044 379-06-91     
Факс:  +38 044 379-06-95
E-Mail: info@caparol.ua

Юр.адреса: Україна, 04112, місто Київ, вул.Теліги Олени, будинок 6, корпус літера З

Генеральний директор:
Віталій Верещагін

Директор:
Олексій Ничипорук

 

© 1999-2020 DAW SE. Всі права захищено.

 

Правова примітка

Детальна інформація про нашу інтернет-презентацію була ретельно перевірена. Ми постійно доповнюємо та оновлюємо  надану інформацію. Але ,ми не гарантуємо, що надана інформація є повною, правильною та повністю оновленою. Це відноситься однаково до всіх інших веб-сайтів на котрих працює наше гіперпосилання. DAW SE не несе відповідальність за зміст веб-сайтів, доступних через таке гіперпосилання. Розміщення посилання на веб-сайт через вказане гіперпосилання не має наших рекомендацій, та не здійснюється ні нашою операційною компанією,  ні нашими продуктами.  

Ми не маємо впливу на третіх осіб, які розміщують посилання на наш веб-сайт зі свого вебсайту.  Існування таких посилань не свідчить про співпрацю з цими компаніями, ні про рекомендації їх продуктів або послуг. Вимога про відповідальність з причини використання нашої Інтернет-презентації виключена, так як ми не здійснюємо жодної передбачуваної або грубої недбалості, або претензій, пов'язаних з тілесними ушкодженнями, погіршенням здоров'я, або обмеженням свободи. Більше того, DAW SE залишає за собою право змінювати або доповнювати надану інформацію.

Зміст та структура веб-сайту DAW SE захищені авторським правом. Ми не маємо заперечень відносно використання інформації, що міститься на нашому сайті, з особистою метою. Однак, дублювання інформації або даних, особливо комерційне використання текстів, частин тексту або зображень, потребує попередньої згоди DAW SE.