З 11 травня Caparol Center відчиняють двері відвідувачам, дбаючи про безпеку кожного!

Локації професіоналів Caparol Center розпочинають свою роботу в звичному графіку та чекають на відвідувачів. Отже, відтепер Ви маєте можливість не тільки ознайомитися з асортиментом продукції та замовити її на сайті або за консультацією за телефоном, але й обрати безпосередньо у салоні все, що Вас цікавить, розглянувши зразки та підібравши комплексне рішення разом з експертом.

Усі локації працюють, дотримуючись Постанови Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року, зі змінами та доповненнями, тимчасових рекомендацій щодо організацій протиепідемічних заходів при торгівлі непродовольчими товарами, а саме:

  • у торговельному залі може знаходиться одночасно не більше однієї особи на 10 кв.м;
  • допуск відвідувачів у заклад та перебування у закладі дозволяється лише у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторі або захисній масці, так, щоб були покриті ніс та рот;
  • відвідувачам необхідно дотримуватися принципу соціального дистанціювання та знаходитися на відстані з іншими клієнтами не менше 1,5 м. з урахуванням тимчасового маркування для перебування в черзі.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності та просимо Вас поставитися з розумінням до даних обмежень.

Ми поважаємо кожного відвідувача та дбаємо про Вашу безпеку.

Усі співробітники салонів Caparol Center дотримуються санітарно-гігієнічних правил та норм, кожного дня в приміщенні здійснюється вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів, а також провітрювання кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення зміни.