Фасадна та інтер'єрна фарба AMPHIBOLIN відзначає 60-річний ювілей!

Німецький бренд AMPHIBOLIN за свої 60 років існування отримав визнання не тільки в Україні, але і по всьому світу. НСК «Олімпійський», «Донбас-Арена», «Альянц-Арена» в Мюнхені, знаменитий «Гніздо Птиці» в Пекіні, житлові будинки, медичні установи, культурно-історичні об'єкти, промислові підприємства - ці та багато інших проектів в Україні та за кордоном були виконані з використанням фарби AMPHIBOLIN.

Завдяки високому зчепленню фарби з поверхнею, її можна наносити на різні підкладки та підстави: бетон, штукатурку, гіпсокартон, дерево і т. п. Також єдину, універсальну фарбу екологічного стандарту Е. L. F використовують для фарбування будинків як всередині, так і зовні.

Фарба AMPHIBOLIN високостійка до водних побутових, дезінфікуючих та миючих засобів. Вперше дисперсійна фарба на основі винилпропионата під назвою Amphibolin надійшла в продаж в 1956 році. До цього моменту на ринку не було акрилових лакофарбових матеріалів, і новинка швидко завоювала популярність. З тих пір ось уже 60 років тривають роботи над вдосконаленням складу продукту.

Amphibolin має атмосферостійкий ефект. Покриті фарбою поверхні надзвичайно стійкі до кліматичних впливів - не набухають при впливі води, не жовтіють при ультрафіолеті, на морозі не тріщать.

В результаті термін служби покриття фарби AMPHIBOLIN на фасаді становить 15 років. А висока світловідображення робить фарбу ще більш привабливою для використання всередині приміщень. Завдяки наявності в рецептурі Amphibolin високоякісного компонента діоксиду титану невеликі і слабоосвітленні приміщення при фарбуванні стають візуально просторіше і світліше.

Ознайомитися з унікальними характеристиками продукту Ви можете на сторінці продукту