ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА)

Група компаній DAW SE є системним лідером інноваційних технологій у сфері будівельних покриттів від 1895 року. Так, починаючи з моменту свого заснування, вона безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи та впроваджуючи технології створення якісних фарб, безпечних для навколишнього середовища та здоров’я людей.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА», як дочірнє підприємство DAW SE, вбачає свою місію в піклуванні про красу та захист людини у повсякденному житті та на робочому місці. Компанія створює високоякісні, а часом й унікальні рішення для оформлення фасадів та інтер’єрів. Так, виробляючи продукцію в Україні, на заводі «Капарол Дніпро», ми ані на крок не відходимо від головної вимоги компанії – екологічності.

В Україні також відкрито два великих логістичних центри та 21 філіал в основних обласних центрах країни, налагоджено роботу з партнерською мережею, постійно вдосконалюється сервіс для користувачів наших системних рішень.

Проте недосконалість законодавчої бази часто знижує ефективність бізнес-процесів.

Саме тому ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) – провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Вже сьогодні понад 900 компаній об’єднують свої зусилля з метою створення оптимальних умов для підприємницької діяльності в Україні. Асоціація забезпечує діалог між владою та бізнесом у питаннях розвитку економіки та залучення іноземних інвестицій. У її стінах також формуються та закріплюються ділові зв’язки між компаніями-членами. Окрім цього, ЕВА регулярно проводить тренінги, зустрічі та інші заходи, надаючи співробітникам компаній можливості для навчання у провідних експертів та тренерів.

«Ми впевнені, що спільними зусиллями, разом з іншими компаніями з Асоціації, станемо тією рушійною силою, яка зможе створити максимально комфортні умови для розвитку підприємництва в Україні та залучення іноземних інвестицій. Однією з наших ключових цілей є підвищення стандартів та культури у виборі товару, його придбанні та подальшому раціональному застосуванні.

Ми послідовні у своїх планах розвитку, роблячи ставку на професійну консультацію, та прагнемо стати бажаним партнером для наших компаньйонів та клієнтів. Також ми розвиваємо ринок будівельних матеріалів, створюємо культуру використання правильних, екологічних та інноваційних продуктів у будівництві», – коментує т.в.о. генерального директора Віталій Юрійович Верещагін.