DAW приєднує іспанського виробника фарб Ibersa

З 1 січня 2018 сімейне підприємство DAW SE приєднало сімейну іспанську компанію Ibérica de Revestimientos Grupo Emp (Ibersa), а також її португальську дочірню компанію Unibersa.

Придбання Ibersa – це важлива інвестиція для зростання DAW на п’ятому найбільшому Європейському ринку будівельних фарб та емалей, тобто в Іспанії та Португалії, де DAW до цього часу займала лише нішову позицію. 

Ibersa була заснована в 1969 Мігелем Ангель Забала-дель-Реєм, и має головний офіс в Сар’єго на півночі Іспанії, муніципалітет Ов’єдо (Астурія).   Компанія виробляє та продає декоративні фарби, промислові емалі та продукти, для захисту деревини для використання у професійному та приватному секторах. 

Генеральним директором нового члена групи DAW призначений Фернандо П’єн. Він одразу прийняв керівництво двома Іспанським підприємствами, Ibersa та Caparol España, та несе відповідальність за інтеграцію Ibersa  в DAW.

Багато спільного між двома компаніями сприяло успішному підписанню контракту. Обидві компанії, Ibersa та DAW вважають себе сімейними компаніями з  цінностями та концепцією середнього бізнесу, для якого основою успіху є хороші працівники з великим досвідом роботи.  

Стійкість їх діяльності дуже важлива для обох компаній. Як і DAW, Ibersa високо цінує захист навколишнього середовища та переробки, та має сертифіковану систему управління захистом навколишнього середовища та систему менеджменту якості.

Найважливішою спільною рисою між DAW та  Ibersa є постійна орієнтованість на клієнтів та їх потреби. Починаючи з досліджень та розробки нових продуктів та поширюючись на швидке та ефективне обслуговування – як у технічній, так і у комерційній сфері.  

Ми раді вітати  Ibersa та її співробітників як нових членів сім’ї DAW та бажаємо Фернандо П’єну успіху на його новій посаді.