«Капарол Україна». Мільйони метрів якісного покриття за 15 років!

У 1928 році Доктор Роберт Мур’ян розробив емульсійну в’яжучу речовину та поклав початок розвитку бренду Caparol. Якісні фарби, зручні та надійні у використанні, завоювали серця майстрів та власників житла. І у 1996 році вже з’явилися на ринку України, реалізувавши перший референтний об’єкт в Україні – Національну Філармонію.

Дочірнє підприємство німецького концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи — DAW SE) «Капарол Україна» було засноване у 2003 році, і за 15 років компанія пройшла довгий шлях розвитку та вдосконалення.

Компанія успішно впроваджує в Україні головну місію фірми: піклується про красу та екологію оточуючого людину середовища, імпортуючи та виробляючи високоякісні та унікальні рішення для оформлення фасадів та інтер’єрів – фарби, емалі, лазурі, спеціальні будівельні покриття, матеріали та технології для теплоізоляції фасадів будівель, представляючи бренди Caparol, Alpina, Krautol та Disbon.

Окрім загальновідомих об'єктів, продукція Сараrоl активно застосовується під час будівництва приватних котеджів, готелів, клінік, багатоповерхових житлових будівель та споруд промислового характеру.

За цей період компанія якісно реалізувала понад 5 000 000 м2 надійного утеплення, 16 000 000 м2 інноваційних фасадів, 32 000 000 м2 стильних та екологічних інтер'єрів, а також понад 500 000 м2 відновлених пам’яток архітектури.

«Капарол Україна» наразі є безперечним лідером у роботі зі значущими об'єктами в Україні. Продукція бренду використовувалася під час будівництва НСК «Олімпійський» (Київ), будівель уряду - Верховної Ради (Київ), Кабінету Міністрів (Київ). Матеріали Сараrоl застосовувалися під час реставрації Андріївської церкви (Київ), Успенського собору Києво-Печерської лаври, Львівської Ратуші (Львів), Катеринівської церкви (Чернігів), площі Петефі (Ужгород), Єпархії (Дніпро), Донецького державного драматичного театру (Донецьк), тощо.

Починаючи з дати заснування, компанія активно розвивалася, розширюючи свою присутність на ринку та асортимент, як наслідок виникла необхідність створення виробництва на території України. У 2008 році в місті Дніпро було відкрито виробничо-логістичний центр німецької групи підприємств Caparol в Україні, де налагоджено власне виробництво водно-дисперсійних лакофарбових матеріалів та спеціальних будівельних покриттів, сировинні компоненти для яких імпортуються з Європи, а у 2018 році налагоджено виробництво сухих будівельних сумішей для систем утеплення фасадів.

Компанія сприяє розвитку культури споживання лакофарбових матеріалів через власну мережу локацій для професіоналів Caparol Center. Перший магазин було відкрито в Харькові у 2006 році, а вже сьогодні їх налічується 20 по всій Україні. За останній рік компанія розробила нову концепцію фірмових салонів. Оновлені магазини європейського формату можна відвідати у Києві, Одесі та Луцьку. 

Успіх та популярність лінійки декоративних матеріалів для оформлення стін надихнула «Капарол Україна» на створення спеціалізованих партнерських магазинів Capadecor.

Для  «Капарол Україна» важливо підтримувати різні благодійні проекти та на своєму прикладі закликати інших бути соціально-відповідальними. Компанія активно бере участь у суспільно значимих ініціативах по всій країні. Сьогодні на її рахунку  понад 250 000 благодійних метрів покриття для шкіл, лікарень, громадських центрів, тощо.

У 2017 році «Капарол Україна» отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги в різних сферах бізнесу. Компанія співпрацює з Європейською бізнес-асоціацією, є членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати, тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин.

«Капарол Україна» безперервно розвивається, пропонуючи нові інноваційні продукти з високими стандартами якості та екологічності. Разом із партнерами та колегами компанія піклується про красу та захищеність стін, що оточують нашого споживача на роботі та вдома.

Творимо історію разом!