Переваги для споживачів - ДНК продуктів концерну DAW

Концерн DAW, до якого належить “Капарол Україна”, розвиває свій бізнес вже 125 років, завойовуючи лояльність клієнтів та партнерів в усьому світі. На успіх нашої компанії впливали різні чинники, серед яких велика інноваційна сила, правильні цінності та сміливість засновників, що межує з авантюризмом. Сьогодні нашу продукцію обирають мільйони споживачів в усьому світі, завдяки безумовним перевагам, гарантованим виробником.

Ці переваги дбайливо вироблялися протягом усіх 125 років, вдосконалюючись, перетворюючись на корпоративні принципи та пронизуючи всі етапи виробництва і роботи з партнерами. У співробітництві ми цінуємо відкритість та відповідальність, спільні цінності та перспективи. Зі свого боку ми пропонуємо споживачам переваги, що зробили DAW лідером галузі.

  • Сталий розвиток
  • Ефективність
  • Здоров'я
  • Дизайн

Принцип сталості рівняється на Цілі сталого розвитку ООН та Глобальний Договір ООН, до якого цього року <link pro-kompaniju novini-kompaniji kaparol-ukrajina-stala-chlenom-globalnogo-dogovoru-oon-v-ukrajini>долучилася і “Капарол Україна”. Наша компанія дбає про сталість мережі постачання, збереження ресурсів, екологічність та довговічність продукції, а також сертифікацію лакофарбових товарів на ринку.

Ефективність є важливою характеристикою для усього життєвого циклу будівлі: починаючи від ідеї до демонтажу. Фази планування та будівельного процесу мають бути максимально структурованими, а використання - комфортним та раціональним, з точки зору споживання енергоресурсів.

Здоров'я — базова потреба кожної людини. Більшу частину свого часу люди проводять в будівлях, які ми допомагаємо створювати, тому ми враховуємо чинники, що впливають на людське самопочуття. Для комфорту помешкань та офісів важливе значення мають чисте повітря, комфортна температура, рівень вологості, кількість сонячного світла, шумоізоляція.

Дизайн, як перевага, виник завдяки тісній співпраці із колористами, планувальниками, архітекторами та майстрами в усьому світі. Ми розробили ряд чітких принципів “хорошого дизайну” DAW: функціональність, індивідуальність, продуманість, цілісність та естетичність. Вони дозволяють нам підтримувати клієнтів та допомагати їм реалізовувати своє бачення.

Чотири переваги-цінності є нашою візитівкою та гарантією ефективного співробітництва в рамках проєкта будь-якої складності. Спираючись на них, ми нарощуємо свій потенціал, створюючи все більше сталих, естетичних, ефективних та здорових просторів для людей.