Ексклюзивний семінар для реставраторів від Caparol Ukraine

 

 

Для того щоб дізнатися про шляхи становлення нашої компанії як експерта в галузі реставрації, директор ДП «Капарол Україна» Віталій Верещагін всім присутнім на заході повідав всю глибину цінностей компанії. Головний менеджер регіонального розвитку Руслан Кравченко розповів про історично цінні об'єкти нашої країни, які були відновлені командою професіоналів Caparol Ukraine.

Спеціально запрошений лектор з Німеччини, доктор технічних наук Крістіан Брандес, передав досвід європейських фахівців і поділився сучасними світовими тенденціями в реставрації пам'яток архітектури. Також детально розповів про переваги спеціально розроблених матеріалів для збереження та реставрації Histolith.

Ми віримо, що даний семінар був цікавим та корисним для всіх без винятку реставраторів, архітекторів, як початківців, так і досвідчених. У присутніх була можливість познайомитися ближче один з одним, встановити професійні контакти, які в майбутньому створять можливість колегіального прийняття рішень (особливо щодо культурних цінностей, що мають значення для нашої країни), щоб забезпечити застосування найкращих методів реставрації.

Щоб зрозуміти і відчути важливість збереження історичних пам'яток, Caparol Ukraine зібрала всіх реставраторів країни і провела семінар "Захист пам'яток архітектури. Проблематика та системні рішення від Caparol".

Історія зберігає в собі наше минуле, відкриває наше сьогодення і вселяє в нас наше майбутнє. Дуже важливо відноситись до нашої спадщини не тільки з почуттям відповідальності, але і з професійною гордістю за можливість торкнутися історії. Історія не любить помилок, також як і не любить дилетантів при реставрації її пам'яток, які роблять ці помилки. Чи можемо ми уникнути помилок, що призводять до втрати історичного надбання України? Чи в змозі ми не допустити тих промахів, що можуть привести до втрати історичної спадщини? Звичайно можемо! Тому що компанія Капарол в особі бренду Histolith має колосальний досвід в збереженні пам'яток архітектури для нащадків.

Так, 7 листопада компанія Caparol провела закриту ексклюзивну зустріч для реставраторів країни. В якості лекторів були запрошені провідні фахівці в цій галузі.