Підлога, яка витримає будь-які навантаження

 При проведенні оздоблювальних робіт, особливо важливу роль завжди відігравали покриття для підлоги.


На даному етапі розвитку сучасного суспільства все більше людей не готові поступатися функціональністю на догоду моді, а можливість вибору новітніх матеріалів та рішень для улаштування покриття для підлоги відкриває нові можливості.

Полімерна підлога - це покриття, яке створено на основі полімерних матеріалів, і які в процесі полімеризації утворюють монолітну тверду основу. Це сучасне покриття, яке зарекомендувало себе найкращим чином при захисті від механічних і хімічних ушкоджень. 

Наливні підлоги DISBON представлені в широкому асортименті, що дозволяє всім бажаючим підібрати рішення під кожне конкретне завдання, як то для промислових, комерційних приміщень, медичних закладів, або у приватному будівництві.

Полімерні покриття DISBON дають можливість отримати системні рішення навіть на поверхнях, що не мають гідроізоляцій основи.

Полімерні підлоги можуть бути кольоровими з шовковисто-глянцевими та шовковисто-матовими ефектами, гладкими або структурованими, залежно від тієї мети і завдання, які ви переслідуєте. Крім цього, наливні підлоги DISBON мають гіпоалергенні властивості і збирають набагато менше пилу, ніж інші рішення для покриття.

Технологія наливних підлог успішно конкурує в сегменті комерційної нерухомості з такими звичними для багатьох матеріалами як: ковролін, плитка, лінолеум та інші.