У Харкові пройшла виставка арт-об'єктів, виконаних штукатурками Caparol

Березень для Caparol Ukraine відзначився яскравою колаборацією із харківською компанією “Атлант” - виставкою “Пінакотека”. Це вже друга виставка “Атланту”, на якій представлені картини та арт-об'єкти, зроблені зі штукатурок. Цього року до події долучилося понад 100 учасників з 14 міст України! Усі твори мистецтва були виконані за допомогою матеріалів Caparol.

Підтримка "Пінакотеки" стала для Caparol Ukraine ще одним кроком у сфері творчої соціальної відповідальності. Один день роботи виставки був присвячений профорієнтації підлітків центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Гармонія”, для яких було проведено навчальні майстер-класи. 

Цього року виставка проходила під гаслом “Запали світло”, а поважне журі оцінювало учасників у п’яти категоріях: «Декор Профі», «Профі Арт», «Діз арт», «Junior» та «Аматори мрійники».

До конкурсу приймали роботи розміром від 0,5 до 1 м2, виконані наданими матеріалами Caparol  та узгоджені з тематикою виставки. 

“Родзинкою” проєкту став груповий розпис муралу 7х4 метри, виконаний найбільшою кількістю учасників, що встановив два рекорди: України та світу!

“Ми завжди вважали роботу з матеріалами Сaparol максимально наближеною до мистецтва, а проєкт компанії Атлант лише підтвердив це - коментує директор компанії ДП “Капарол Україна” Олексій Ничипорук - “Пінакотека” показує наскільки тонкою є межа між мистецтвом та архітектурою, творчістю та ремонтом. А головне, вона дарує можливість кожному проявити себе та засвоїти практичні навички перспективній молоді. Ця колаборація обіцяє бути довгою та взаємовигідною, адже нас із організаторами об'єднують спільні цінності та цілі”.