Східна кухня із європейською атмосферою: проект ресторану, що отримав премію від Caparol на “Інтер'єрі року”

Дизайн - одна з ключових споживчих переваг виробника Caparol. Створення індивідуального та продуманого дизайну, що володіє функціональністю, враховує всі фактори впливу та відповідає естетичним уподобанням - це вимога, якої дотримується сам концерн DAW і дотримувалася команда авторів переможного проекту “Fog Factory”. Сертифікат на суму 50 000 гривень отримав Вадим Зюзюк і студія «Znak» за створення одеського ресторану східної кухні.

Незвична естетика ресторану поєднує східну кухню із європейськими композиційними прийомами. Під час роботи, автори надихалися індустріальними металевими елементами та природними матеріалами й формами. В основі дизайну лежить комбінація холодного металу та теплого дерева з мідними листами. Завдяки графічним композиціям з решіток, виникає відчуття мерехтіння та ілюзорності простору. Декоративний ефект підкреслюється темно сірою стелею, пофарбованою Caparol Samtex 3 E.L.F.

На вході відвідувачів зустрічає стіна з грубого каменю, поверх якої нанесений логотип. Підсвітка підкреслює грубість та фактурність поверхні, що нагадує скелю.

Врівноважена композиція в залах досягається завдяки контрасту між теплом дерева та мідних панелей із холодною штукатуркою «під бетон» Capadecor Marmorino Romantico V. Ненав’язливий блиск та віддзеркалюючі поверхні додають приміщенню простору створюють вишукану атмосферу. При цьому вибір матеріалів старанно підкреслює брутальний настрій.

Нагадуємо, що “Капарол Україна” підтримала останній конкурс “Інтер'єр року” особливим чином. Для учасників було створено ще одну, особливу номінацію від Caparol, в якій змагалися інтер'єри, створені за допомогою матеріалів бренду.

З роботами переможця можна ознайомитися у соцмережах: Instagram - znak_design та Facebook: Архитектурная Мастерская Знак, або на сайті: znak-design.com/2.