Ефективність

Щоб мати можливість створити комфортну робочу та житлову площу, фаза планування та будівництва повинна бути розроблена особливо ефективно. Важливу роль тут відіграє обережне використання обмежених ресурсів. Час та ефективність процесів також надзвичайно важливі, оскільки вони забезпечують своєчасне завершення та дотримання бюджету. На етапі використання ефективність також є важливою вимогою: власники та орендарі хочуть будівлю, яка буде довговічною та матиме мінімальні експлуатаційні витрати. Завдяки цілеспрямованій оптимізації наших продуктів та послуг, ми сприяємо створенню проектів, які є економними та швидкими у реалізації.

Безповітряне механізоване нанесення

Завдяки унікальній запатентованій системі ви можете розпилювати продукти з високою точністю і без набридливого туману.

Детальніше

Системи утеплення

Інноваційні технології утеплення Caparol перевірені часом, а їх надійність підтверджена європейськими сертифікатами якості.

Детальніше

Продукти

Amphibolin

Універсальна фарба класу Е.L.F для фарбування будівель всередині та зовні. Фасадна та інтер’єрна фарба нового покоління.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Samtex 7 E.L.F.

Шовковисто-матова, латексна фарба для поверхонь всередині приміщень,
що зазнають значних навантажень.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Samtex 3 E.L.F.

Глибокоматова, стійка до миття латексна фарба для гладких поверхонь всередині приміщень, без розчинників та пластифікаторів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ThermoSan NQG

Нова комбінація в'яжучих на основі силіконової смоли з інтегрованою структурою нано-кварцевої решітки для чистих фасадів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Capatect Klebemasse 190 S

Спеціальна суха клейова суміш для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Відкрийте для себе цікаву інформацію

Система Capatect IDS для внутрішніх поверхонь

Система Capatect IDS для внутрішніх поверхонь

Caparol Ukraine представляє новинку: інноваційні системи внутрішньої теплоізоляції Capatect IDS з оригінальним рішенням для бездоганних кутів.
Ефективність рішень - перевага, що виражається в цифрах

Ефективність рішень - перевага, що виражається в цифрах

Ефективність виражається у цифрах, що означають економію витрат на опалення, додаткові матеріали, проведення ремонтних та реставраційних робіт, тощо.
Технології NQG та NQG³: Інновація в області захисту фасадів

Технології NQG та NQG³: Інновація в області захисту фасадів

Запатентована компанією Caparol технологія нанокварцової решітки NQG дозволила отримати продукти, що мають неординарні властивості.

Корисні посилання та завантаження

Інші тематичні сторінки