Ефективність рішень - перевага, що виражається в цифрах

Кожен клієнт розраховує, що обраний оздоблювальний продукт буде ефективним і допоможе сформувати комфортні умови у приміщенні без значних витрат енергетики, трудових ресурсів та фінансів. Ці переваги несуть і додаткову вигоду, таку як раціональне споживання природних ресурсів, свідоме ставлення до оточуючого середовища, підтримка Цілей сталого розвитку.

Головною характеристикою цього #customer benefit є можливість розрахунку. Ефективність виражається у цифрах, що означають економію витрат на опалення, додаткові матеріали, проведення ремонтних та реставраційних робіт, тощо.

DAW пропонує ефективні рішення, що проявляють себе на всіх етапах життєвого циклу будівлі:

  1. Планування.
  2. Виробництво.
  3. Будівництво.
  4. Використання.
  5. Демонтаж.

Планування стає дедалі більш ефективним та цілеспрямованим через високу складність нових проектів та зміни нормативних вимог. Якісне планування скорочує час на прийняття рішень і їх виконання, економлячи ресурси та гроші. Прикладом такого рішення є система побудови інформаційної моделі BIM, яку активно використовує концерн DAW та “Капарол Україна”. Нова система побудови, управління та будівництва зберігає всі актуальні дані будівлі у цифровій 3D моделі, формуючи єдине джерело технічних даних, доступних для всіх учасників процесу.

Виробництво сьогодні характеризується новою тенденцією до попереднього виробництва та модульного будівництва. Ці процеси вимагають високої ефективності і важливі не лише для виробника, але й інших сторін, що беруть участь у процесі будівництва. Гарним прикладом є збірні фасадні панелі Lithodecor. Вони виробляються заздалегідь, мають високий ступінь захисту від дощу та внутрішню вентиляцію.

Будівництво також має бути ефективним, що означає швидкість і оптимізацію витрат та процесів. Рішення DAW дозволяють скоротити строки виконання робіт, незалежно від зовнішніх факторів. Наприклад, за рахунок спеціальних “зимових” продуктів, розрахованих на низькі температури. Також, технологія Nespri-TEC або розпилення без туману, розроблена Caparol, дозволяє ефективно працювати з меншою кількістю робочої сили та економити час.

Використання будівлі завжди йде поруч із витратами, які за кілька років перевершують початкові видатки на будівництво. Тут велике значення відіграє строк служби поверхонь та енергоефективність, які роблять будівлю економічною. Досить важливим є і вплив на навколишнє середовище, адже будівельний сектор відповідає за більш ніж третину світових викидів парникових газів. Ізоляційні системи DAW економлять енергію, створюють гарний мікроклімат в приміщеннях та зменшують викиди. Крім цього, вони зберігають красу фасадів на строк від 25 років без ремонту.

Демонтаж та утилізація будівель стала економічно актуальною сферою через велику кількість відходів та пов'язаних з ними витрат. Вартість демонтажу визначається видом та кількістю будівельного матеріалу. DAW пропонує рішення для більш ефективної утилізації. Фасадні панелі Lithodecor виготовляються з композитних матеріалів, що робить їх до 60% легшими. Панелі складаються з натурального каменю, скла та фотоелектричних модулів, бетону, кераміки та склокераміки. В кінці терміну експлуатації панелі, підструктуру та мінеральну вату можна видалити та переробити або навіть використати знову.

Отже, за умови комплексного підходу, життєвий цикл будинку перетвориться на єдиний процес, в якому одна фаза переходить в іншу у найбільш природний та ефективний спосіб. Продукти, в які закладена #efficiency, забезпечують високу продуктивність та конкурентоспроможність для професійних користувачів. Така взаємовигідна комбінація призводить до підвищення загального рівня ефективності будівель у країні та світі.