Міські портрети очима дизайн-скаутів FarbDesignStudio

Мальме

Це екологічне шведське місто пережило успішну розбудову. Після неї образ зеленого суднобудівного поселення з ідилічними фахверковими будинками доповнився хмарочосами, перетворивши місто на центр телекомунікацій та інформаційних технологій. Традиційне сполучення із сусідньою Данією, посилене спільним ересуннським мостом, створило унікальне поєднання континентального та скандинавського способу життя. Сьогодні тут відчувається захоплива суміш ультра сучасної архітектури, затишних фахверкових будинків, східних ринків та вишуканого дизайну.


Антверпен

Друге після Брюсселю місто Бельгії вражає контрастом між історичною та сучасною архітектурою. У XV - XVI столітті Антверпен був одним з найбільших міст у світі та одним з найважливіших торгових мегаполісів Європи. Про це свідчать будинки старих купців із ступінчастими фронтонами. Навіть сьогодні він є одним з найбільших морських портів Європи.

Антверпен плекає свої старі будівлі, але також будує нові, не менш вражаючі. Будь то історична чи сучасна частина міста - цегла присутня в усіх формах та кольорах. На кожній вулиці зустрічаються відтінки каменю та землі, барвисті лаковані поверхні, тенти ресторанів та кольорові акценти вуличного мистецтва. 

 

Маастрихт

Спокійне місто, розташоване по обидва боки річки Маас, має традиційну цегляну архітектуру. Маастрихт - найстаріше робоче і промислове місто Нідерландів, що є адміністративним центром постачання міжрегіонального значення. Центр характеризується типовою цегляною архітектурою в землистих тонах з темно-сірими дахами. Маючи 1660 будівель, це місто багате на історичні пам'ятки. З 19 століття Маастрихт є центром керамічної промисловості.

 

Париж

Столиця Франції є найбільш густонаселеним містом Європи та одним з найпопулярніших туристичних міст світу. Париж є прикладом міського планування в стилі бароко, яке виникло з абсолютизмом у 17 столітті. Історичний центр міста з його церковними та світськими будівлями, вулицями, площами та парками запрошує на прогулянку. Місто з набережною вздовж Сени є об'єктом всесвітньої спадщини з 1991 року.