Екологічний стандарт E.L.F.
Екологічний стандарт E.L.F.

Екологічний стандарт E.L.F.

Варто зазначити, що DAW завжди була інноваційною у питаннях екології та безпеки. Цінність здорового способу життя та захисту природи була закладена ще у 1936 році засновником компанії Клаусом Мур’яном, коли замість масла він використав у якості в’яжучої речовини акрилову дисперсію. Це відкриття стало початком виробництва усіх сучасних водно-дисперсійних фарб. А у 1985 році Клаус створив фарбу, яка у складі не містила жодних розчинників та емісій.  І відтоді вже понад 120 років у центрі уваги DAW — екологічність та інновації.

Завдяки старанням династії  Мур’ян, сучасні замовники, що піклуються про свій добробут, можуть бути впевненими у здоровій та екологічній атмосфері своїх приміщень.

E.L.F. – знак екологічного стандарту, який було запатентовано компанією DAW у 1985 році. Згідно з ним, всі продукти з цим логотипом містять менше ніж 0,7 г/кг летких органічних сполук (ЛОС) – шкідливих домішок, що використовуються у створенні декоративних та будівельних матеріалів. Екологічний стандарт E.L.F.  майже у 30 разів  вищий за діючі європейські норми.

У роки, коли слова «еко» та «органік» ще не були популярними, бренд Caparol, випереджаючи свій час, опікувався здоров’ям споживачів. Коли у 1985 році на ринок вийшла перша в світі фарба для внутрішніх робіт без розчинників, пластифікаторів та з мінімальною кількістю шкідливих емісій, це змінило світ лако-фарбової індустрії назавжди. Після цього під новий стандарт екологічності було змінено склад інших водно-дисперсійних продуктів. Зараз портфоліо рішень бренду Caparol з екологічним стандартом E.L.F. складається з понад 40 продуктів.