Екологічні продукти E.L.F.
Екологічні продукти E.L.F.

Екологічні продукти E.L.F.

У фарбах нерідко містяться шкідливі токсини, які чинять небезпечний вплив не тільки на навколишнє середовище, але і на здоров'я людей. Навіть при нетривалому контакті ЛОС викликають алергічні реакції — подразнення шкіри, очей, верхніх дихальних шляхів, нудоту, пригніченість. При тривалому — вражають репродуктивну і нервову системи, можуть стати причиною онкології, генетичних відхилень і багатьох інших негараздів.

Компанія Caparol закриває пробіл на ринку і звертається до орієнтованих на відповідний стиль життя клієнтів, для яких важливо мати продукти, дружні до навколишнього середовища і безпечні для здоров’я. Внутрішній корпоративний стандарт E.L.F. від Caparol вже сьогодні встановлює вміст ЛОС в межах до 1 г/л (0,7 г/кг). Таким чином, стандарт E.L.F. від Caparol в 30 разів екологічніший за європейські норми 2010 р. 

Екологічно безпечними вважаються акрилові фарби, які навіть з часом не будуть забруднювати навколишнє середовище. Після обробки поверхонь такими матеріалами, колір і фактура зберігаються надовго.

Indeko-plus

Новий рівень якості, особливо економічна завдяки дуже низьким витратам.
Мінімальні емісії, не містить розчинників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PremiumClean

Фарба для нанесення високостійких до очищення покриттів на внутрішні поверхні, що піддаються навантаженням.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PremiumColor

Найвища якість фарбування з особливою насиченістю кольору та стійкістю до стирання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CapaSilan

Інтер'єрна фарба на основі силіконових смол. 
Вирішення проблем для стін та стель при бічному світлі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Samtex 7 E.L.F.

Шовковисто-матова, латексна фарба для поверхонь всередині приміщень,
що зазнають значних навантажень.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CapaSilk 3

Матова тонкошарова латексна фарба для гладких поверхонь всередині приміщень. Не містить розчинників та не має шкідливих емісій.

ДЕТАЛЬНІШЕ