Екологічні продукти E.L.F.
Екологічні продукти E.L.F.

Екологічні продукти E.L.F.

У фарбах нерідко містяться шкідливі токсини, які чинять небезпечний вплив не тільки на навколишнє середовище, але і на здоров'я людей. Навіть при нетривалому контакті ЛОС викликають алергічні реакції — подразнення шкіри, очей, верхніх дихальних шляхів, нудоту, пригніченість. При тривалому — вражають репродуктивну і нервову системи, можуть стати причиною онкології, генетичних відхилень і багатьох інших негараздів.

Компанія Caparol закриває пробіл на ринку і звертається до орієнтованих на відповідний стиль життя клієнтів, для яких важливо мати продукти, дружні до навколишнього середовища і безпечні для здоров’я. Внутрішній корпоративний стандарт E.L.F. від Caparol вже сьогодні встановлює вміст ЛОС в межах до 1 г/л (0,7 г/кг). Таким чином, стандарт E.L.F. від Caparol в 30 разів екологічніший за європейські норми 2010 р. 

Екологічно безпечними вважаються акрилові фарби, які навіть з часом не будуть забруднювати навколишнє середовище. Після обробки поверхонь такими матеріалами, колір і фактура зберігаються надовго.

Indeko-plus

Ресурсозберігаюча інтер'єрна фарба екстра класу без консервантів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PremiumClean

Фарба для нанесення високостійких до очищення покриттів на внутрішні поверхні, що піддаються навантаженням.

ДЕТАЛЬНІШЕ

PremiumColor

Найвища якість фарбування з особливою насиченістю кольору та стійкістю до стирання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CapaSilan

Універсальна інтер'єрна фарба на основі силіконових смол з тривалим відкритим часом роботи та вискокою покривною здатністю. Рішення для стін та стель при складних сценаріях освітлення.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Samtex 7 E.L.F.

Шовковисто-матова, латексна фарба для поверхонь всередині приміщень,
що зазнають значних навантажень.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CapaSilk 3

Матова тонкошарова латексна фарба для гладких поверхонь всередині приміщень. Не містить розчинників та не має шкідливих емісій.

ДЕТАЛЬНІШЕ