Простота. Різноманітність. Танграм

Caparol Design Studio представила каталог <link aktualno trendovi-kolori-2020 caparol-unikat-4>UNIKAT #4, заявляючи світу про нові трендові відтінки та їх комбінації. <link aktualno trendovi-kolori-2020 prostota-riznomanitnist>«Простота. Різноманітність» – ось девіз нового року, що показує унікальні речі універсальними у своєму застосуванні.

Наше повсякденне життя сповнене вражень і очікувань. Тому ми прагнемо більшого миру і спокою, шукаємо баланс між впливом другорядних та насправді важливих факторів. Тренд-скаути Caparol відфільтрували три з цих найвагоміших тем і розвинули їх у відтінках кольорів для дизайну інтер‘єрів. Це так надихнуло технологів, що вони розробили нову поверхню для кожної з колекцій. Тепер настала ваша черга для натхнення!

Чорний на піку популярності

Чи може класика бути трендом? Так! Адже чорний - колір, обраний дизайн бюро Caparol - переживає черговий пік слави. Чому наразі спостерігається тенденція до чорного? Одна з версій: чорні відтінки відіграють головну роль, але в той же час стають ідеальним тлом для всіх супутніх відтінків, створюючи казкову атмосферу їх поєднання, або, за необхідності, приглушуючи їх. І навпаки, чорний також змінює свій вигляд в залежності від кольорів поруч. Елегантний, зухвалий або навіть приглушений – все можливо з чорним кольором, а відповідний ефект – це тільки питання комбінації. Таким чином, новий колір сезону ідеально відповідає нашому прагненню до різноманітності з органічною універсальністю.

Серед багатства чорних відтінків, <link aktualno trendovi-kolori-2020 trendovi-kolori-roku>Carbon Black Nerone 5 є зіркою. Досить довгий час ми спостерігали, як красиві темні кольори стають більш трендовими. У 2019 році був представлений колірник Colour Fan BLACK, що містить 26 чорних відтінків для дизайну інтер‘єру. Було лише питанням часу, коли чорний візьме верх над іншими кольорами.

Особливістю цьогорічного трендового відтінку є варіативність. Carbon Black Nerone 5, наш вибір року, поєднує Ebony Black та Ink Black, що також представлені в трендових палітрах каталогу.

Танграм - гра з можливостями

Велика кількість варіацій також є ключовим словом для нашого трендового об‘єкта – <link aktualno trendovi-kolori-2020 tangram>танграму - старої китайської головоломки, що оточена безліччю легенд. За однією з них чернець був відправлений у світ із завданням відобразити його красу на дошці. Але дошка розбилася на сім частин, які вже не можна було з‘єднати в квадрат. Він намагався протягом кількох днів і створив нескінченну кількість шаблонів і картин. Зрештою, він зрозумів, що краса і різноманітність світу можуть бути відображені не в одному образі, а в розмаїтті окремих частин та їх багатогранній взаємодії.

Танграм – це захоплююча гра і прекрасний приклад того, як ми можемо використовувати кілька простих елементів для створення індивідуальної комбінації. Метою гри є розумне поєднання семи фігур, щоб утворити не лише бажаний квадрат, але й безліч інших цікавих форм. Пошук нових комбінацій знову і знову призводить нас до нових результатів, так само як і гра з кольорами дає все нові й нові можливості.

Три палітри 2020: елегантність, тиша і потужність

Таке ж розмаїття можливостей представлене в <link aktualno trendovi-kolori-2020 trendovi-kolori>трьох палітрах відтінків, розробленихCaparol Design Studio. Глибокі, спокійні та благородні, вони демонструють, як зміна кольорових інгредієнтів дозволяє створювати незліченні варіанти на базі обраних відтінків. Змінюючи комбінацію та інтенсивність, переставляючи відтінки місцями, можна отримати абсолютно протилежні враження від одного і того самого простору.

Зміна моди на кольори та їх комбінації спостерігається вже досить довгий час. Тепер вони стають більш вишуканими, точність відтінку набуває ваги і стає запорукою спокою інтер‘єру. Назви трендових палітр - “Елегантність”, “Тиша” і “Потужність” говорять про цілеспрямовану концентрацію на найважливішому. В кожній з трьох добірок центральним кольором виступає чорний. Він підтримує і підкреслює супутні відтінки, виражаючи їх характер в комбінації. З іншого боку, сам чорний, в залежності від “супутників”, проявляє свою багатогранність: іноді здається дуже елегантним, іноді - приглушеним, а часом може бути потужним і зухвалим.

Відкрийте для себе різноманітність чорного, пограйте в танграм, надихніться гармонійним поєднанням відтінків у палітрах UNIKAT #4 та відчуйте особливий характер вашого індивідуального простору!