На зміну Muresko-Plus приходить Capamur Finish - фасадна фарба нової генерації!

Компанія DAW SE не стоїть на місці, ідучи у своєму розвитку в одному темпі зі світовими інноваціями. Так улюблена багатьма фасадна фарба Muresko-Plus отримала продовження у новому продукті <link produkti farbi fasadni-farbi fasadni-dispersiini-farbi capamur-finish>Capamur Finish із покращеними аплікаціними властивостями. Шукайте банки Capamur Finish на полицях будівельних гіпермаркетів згідно оновленого колірного маркування тари Caparol: у темно-синьому кольорі.

Новий матеріал зберіг усі переваги Muresko-Plus, збагативши їх покращеними аплікаційними властивостями. Водовідштовхувальна фарба має високу стійкість до забруднень та захищає поверхні від водоростей і грибків. Добавка силоксану в складі забезпечує оптимальну гідроізоляцію при високій паропроникності. В залежності від ступеня розбавлення фарби згідно інформації, зазначеній на етикетці, можна підкреслювати або згладжувати структуру шорстких поверхонь зі штукатуркою. Широка гама світлих і пастельних відтінків надасть бажаного вигляду.

Основні переваги Capamur Finish:

  • Відмінна атмосферостійкість
  • Гарна паропроникність
  • Висока зносостійкість
  • Водовідштовхувальні властивості
  • Захист від ураження водоростями і грибком
  • Покращені аплікаційні властивості

Фасади будівель щодня протистоять впливу атмосферних явищ, температурним коливанням та кліматичним особливостям регіону. Фасадна фарба Capamur Finish - це матеріал нового покоління, що забезпечує надійний та ефективний захист фасаду, зберігаючи його красу та функціональність!