НАЙКРАЩЕ ВТІЛЕННЯ ТРЕНДОВИХ КОЛЬОРІВ.

“UNIKAT #5” вражає демонстрацією кольору та продукту. Разом з чотирма фарбами преміум-класу з портфоліо Caparol — Indeko-plus, CapaSilan, PremiumColor та PremiumClean — у втіленні кольорових світів вперше зіграли свою роль два високоякісні мінеральні продукти. Представляємо шість найважливіших продуктів для трендових інтер’єрів та сучасного дизайну стін, відповідного майже будь-яким вимогам.

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus – це нове покоління інтер'єрних фарб Caparol. Універсальний продукт преміум класу є ідеальним вибором, коли йдеться про створення високоякісних модних покриттів для стін і стель, будь то оригінальний блискучий білий або тонований, з делікатними відтінками, наприклад, 3D Flamenco 110. Indeko-plus захоплює зручним та ефективним застосуванням, високою покривною здатністю та неперевершеною продуктивністю. Фарба також вражає беззаперечними перевагами для навколишнього середовища та здоров’я. Завдяки формулі, що не містить розчинників, пластифікаторів і консервантів, з печаткою «Підходить для алергіків», фарба сприяє створенню оптимального мікроклімату в приміщенні.

PremiumColor

PremiumColor

PremiumColor

Надзвичайна яскравість кольору відрізняє PremiumColor від звичайних інтер’єрних фарб та робить незамінним продуктом для модного дизайну стін. Ця властивість пов’язана зі спеціальною рецептурою на основі синтетичних наповнювачів. Крім того, PremiumColor є вкрай зносостійким: армована вуглецевим волокном інтер'єрна фарба забезпечує надзвичайно міцну поверхню навіть для яскравих відтінків. Таким чином, поверхня стає значно стійкішою до “ефекту письма”, який раніше був неминучим для матових фарб. Стійкість до дезінфекційних засобів та формула без розчинників з мінімальним вмістом емісій, доповнюють позитивні властивості цієї інтер’єрної фарби.

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Розроблена, в першу чергу, для збереження історичних будівель, ця проста у використанні інтер’єрна фарба забезпечує автентичне вапняне покриття. Біле вапно і мінеральні пігменти є її основними інгредієнтами. Ця фарба вражає тьмяним матовим виглядом, що підкреслює її мінеральний характер і високий ступінь білизни. Вона призначена для сучасних житлових приміщень і старих будівель. Матеріал ідеально підходить для нанесення на вапняні штукатурки, вбираючі мінеральні основи та наявні шари фарби. Його висока здатність до поглинання і сорбції, а також висока паропроникність забезпечують особливо гарний клімат у приміщенні в історичних будівлях та приватних будинках. На вимогу, Histolith Innenkalk може постачатися з заводу в тонованому вигляді або тонуватися згодом фарбами Calcino Color.

CapaSilan

CapaSilan

CapaSilan

Коли великі поверхні стін або стелі мають бути пофарбовані без смуг у світлі відтінки, CapaSilan є оптимальним рішенням. Інтер'єрна фарба дає можливість оформлювати поверхні без стиків навіть у надзвичайно несприятливих умовах освітлення. Збільшений відкритий час роботи CapaSilan гарантує впевненість в хорошому результаті до останнього етапу роботи. Матеріал дає змогу досягти бездоганної, елегантної матової поверхні без розводів навіть за складних умов освітлення. Жодних слідів нанесення - лише глибоке розкриття переваг трендового кольору. Крім того, CapaSilan відрізняється глибоко матовим виглядом, високим рівнем білизни та чудовими властивостями підфарбовування.

PremiumClean

PremiumClean

PremiumClean

Чи то в класичному білому кольорі, чи у витонченому трендовому 3D Viola 55, PremiumClean — це професійне рішення для стійких до бруду внутрішніх покриттів стін і стель. Також, матеріал ідеально підходить для приміщень з підвищеними гігієнічними вимогами. Інтер'єрна фарба преміум класу забезпечує ультрасучасний дизайн стін, водночас підтримуючи чистоту поверхонь протягом тривалого часу. Вона дозволяє створювати високоякісні матові поверхні, принцип очищення яких заснований на спеціальній, оптимально скоординованій комбінації сполучного та наповнювача.

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Високоякісна інтер'єрна фарба на силікатній основі не містить розчинників і консервантів, є екологічно чистою та майже не пахне. Це робить її фаворитом алергіків та доречною для оформлення специфічних зон. Вона ідеально підходить для приватних житлових приміщень, а також шкіл, дитячих садків та громадських місць. Зменшення цвілі та висока дифузія, які забезпечують хороший мікроклімат в приміщенні - ще одна причина, чому ця фарба отримала сертифікат «Підходить для алергіків». Фарба є екологічно чистою та простою в нанесенні. Тьмяний матовий вигляд створює ефект природності. Крім білого та брудно-білого, можна отримати багато інших відтінків за допомогою барвників Histolith Volltonfarben, без необхідності жертвувати властивостями фарби без консервантів.

ColorExpress

ColorExpress, професійна послуга тонування від Caparol, яка також надає перевагу різноманітності дизайну.

ColorReaderPRO

Визначте численні відтінки поверхонь за лічені секунди за допомогою ColorReaderPRO від Caparol .

SPECTRUM

Відкрийте для себе дизайн з кольором і матеріалом в абсолютно новому вимірі з додатком SPECTRUM від Caparol.