Здоров'я

Житло та здоров’я тісно пов’язані. Той, хто хоче почуватись комфортно вдома або на роботі, все частіше звертає увагу на природні та нешкідливі матеріали при створенні інтер’єру. Така увага виправдана, оскільки ми проводимо більшу частину часу в закритих приміщеннях. Існує декілька основних кроків на шляху до покращення якості життя та праці: чисте повітря покращує продуктивність, приємна температура в приміщенні сприяє поліпшенню самопочуття, контроль вологи запобігає появі цвілі, достатня кількість денного світла допомагає підтримувати денно-нічний ритм тіла, а захист від зайвого шуму зменшує рівень стресу.

Стіни, що здатні на більше

Для більшої яскравості кольорів, більшої елегантності, кращого самопочуття, більшої чистоти або більшої безпеки. Caparol має правильне рішення для кожної з цих вимог.

Детальніше

Для тих, хто піклується про здоров'я

З 1985 року ми створюємо екологічні фарби, які не завдають шкоди здоров’ю. Навіть при постійному контакті з матеріалами під час нанесення, висихання та експлуатації, ви та ваша родина можуть дихати на повну!

Детальніше

Продукти

Indeko-plus

Ресурсозберігаюча інтер'єрна фарба екстра класу без консервантів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Sylitol Bio Innenfarbe

Високоякісна ресурсозберігаюча інтер'єрна силікатна фарба - безпечна для алергіків.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Відкрийте для себе цікаву інформацію про безпечність продуктів

Що таке ЛОС?

Що таке ЛОС?

Дослідження показали, що рівень летких органічних сполук (ЛОС) у приміщеннях у 2-5 разів вищий, ніж надворі. Невидимому шкідливому впливу ЛОС піддаються не тільки майстри, що постійно контактують з продуктами але й люди, що мешкають у приміщеннях після ремонту.
Екологічний стандарт E.L.F.

Екологічний стандарт E.L.F.

Caparol намагається задовольнити потреби клієнтів, які піклуються про власне здоров'я. Тому ще у 1985 році компанія запатентувала новий стандарт екологічності інтер’єрних матеріалів для стін E.L.F., який у 43 рази екологічніший за європейські норми
Безпечні кольори Caparol

Безпечні кольори Caparol

Caparol ColorExpress — комплексна система тонування з інноваційним поєднанням органічних та неорганічних пігментів, що відповідає стандарту екологічності Caparol E.L.F. Вона забезпечує максимальну стійкість кольорів з можливістю використання для будь-яких лінійок продуктів.

Корисні посилання та завантаження

Інші тематичні сторінки