“Капарол Україна” та “Глобус Банк” видаватимуть до 2,5 мільйонів гривень на утеплення для забудовників

Важко уявити новобудови в Україні, де б не застосовувалися сучасні технології теплоізоляції. Щоб підтримати будівельну індустрію та зробити якісне утеплення доступним кожному, “Капарол Україна” у партнерстві з “Глобус Банк”, відкриває програму кредитування на утеплення для забудовників.

Програма включає три опції процентної ставки на комплексне утеплення будівель традиційною мінеральною системою Capatect Standard, в залежності від комбінації компонентів системи.

  1. 5% річних на Capatect Standard з фінішною декоративною мінеральною штукатуркою та фарбуванням силікатною фарбою;
  2. 3% річних на Capatect Standard з фінішною силікат-силіконовою штукатуркою;
  3. 1% річних на Capatect Standard з фінішною силіконовою штукатуркою.

Максимальна сума кредиту становить два з половиною мільйони гривень, а ставка залишається фіксованою на весь період кредитування, строк якого складає до 6 місяців. Одноразова комісія за здійснення операції по видачі кредиту – 1,00% від суми кредиту. Термін розгляду кредитної заявки всього 1 - 3 дні за наявності повного пакета документів.

Теплоізоляція будівель за допомогою традиційної мінеральної системи Capatect Standard гарантує зниження енерговитрат, естетичність та захист для фасаду строком на 25 років без ремонту. Завдяки перевіреним німецьким технологіям, власники помешкань можуть заощаджувати до 40% витрат на опалення. Вигідність цього рішення підтверджується багаторічним досвідом застосування системи у європейських країнах, включаючи Україну.

Партнерство “Капарол Україна” та “Глобус Банк” є перспективною колаборацією, шо має на меті підтримку та розвиток ринку заради забезпечення комфортних умов житла і роботи для кожного українця. 

Дізнайтеся більше про програму кредитування на сайті Глобус Банку https://globusbank.com.ua/ru/lakokrasochnye-izdeliya.html