Творимо історію разом: будинок на Паторжинського в Києві

Сучасна вулиця Паторжинського в Шевченківському районі міста Києва виникла в 1-й половині XIX століття і спочатку була частиною Михайлівського провулку. У 1962 році вона отримала самостійну назву на честь Івана Сергійовича Паторжинського - українського співака, народного артиста СРСР та професора Київської консерваторії. Сьогодні вулиця відноситься до місцевості Старого Києва.

Житлова забудова вулиці відбувалася у другій половині XX століття. Незважаючи на те, що єдиним автентичним будинком на Паторжинського залишається тільки будинок №4, збудований в 1887 році, прилеглі будівлі відповідають його стилістиці та посилюють атмосферу старовини.

Так, будинок №6, збудований в 2010 році, ввібрав в себе найкращі риси історичного архітектурного стилю. Завдяки ніжним палітрам оздоблення фасаду матеріалами Сaparol, він радує своєю красою киян та гостей міста. Будинок було завбачливо утеплено системою теплоізоляції від Caparol, а надійне та привабливе фінішне покриття забезпечила облицювальна фасадна плитка Meldorfer у дизайні Sandstein.

Ми будемо і далі розповідати вам про цікаві місця, при створенні або відновленні яких використовувалися матеріали Сaparol. Адже ми творимо історію разом з майстрами з усіх куточків України.