Концерн DAW SE отримав медаль Рудольфа Дизеля

У квітні 2018 року Німецький інститут винахідництва – асоціація, яка виступає спонсором медалі Рудольфа Дизеля – та її високопоставлена Опікунська рада обрали сімейне підприємство DAW SE переможцем у номінації «Найбільш стійке досягнення в області інновацій».

Під час церемонії нагородження Маркус Крамер (президент BASF SE) відмітив, що концерн DAW SE вже давно був «прихованим чемпіоном», а все, що з ним пов’язане, ґрунтується на підприємницькому дусі, найвищому рівні наукових знань, особливо в галузі хімії і технології, а також на талановитому маркетингу, брендингу, сервісі, інноваціях та стабільності.

Генеральний директор «DAW SE» Ральф Мур`ян зазначив, що за більш ніж 120 років історії ключовими для фірми стали витривалість і терпіння. Адже компанія неодноразово випереджала попит на деякі інноваційні рішення, які зрештою вкорінювалися на ринку, хоча і з різною швидкістю.

Бренд DAW SE – Caparol – був першим, що представив безпечні фарби без розчинників із мінімальним вмістом емісій та ЛОС (летких органічних сполук). Завдяки цьому бренду, компанія вже десятки років удосконалює свої навички розробки інноваційної продукції, зокрема в сфері екологічних рішень, які сприяють збереженню ресурсів, є безпечними для здоров’я і довкілля.

Найдавніша нагорода Німеччини за економічно успішні досягнення в сфері інновацій зі світу бізнесу присуджується з 1953 року. Для медалі Рудольфа Дизеля Опікунська рада представляє еліту промислового управління зі сфери технологічної експертизи. Нагороду отримують три переможці у кожній з чотирьох номінацій. До складу Ради входять близько 50 керівників невеликих та середніх технологічних компаній-лідерів, які разом надають робочі місця половині мільйону людей і створюють продажі на суму понад 100 мільярдів євро.